PRAISE THE WEAR

10 najlepszych wsadów roku. Jest akcja Sochana!

10 najlepszych wsadów roku. Jest akcja Sochana!

Spektakularna akcja Jeremy'ego Sochana została wybrana przez ligę NBA do dziesięciu najlepszych wsadów w roku 2022.
Jeremy Sochan Fot. Daniel Dunn-USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus

Pamiętacie wsad Jeremy’ego Sochana nad Domantasem Sabonisem? Ciężko o tej akcji zapomnieć. Nasz debiutant później wrzucił ją na swojego Instagrama i jak gdyby nigdy nic… oznaczył koszykarza, którego wziął na plakat. Była to dotychczas najbardziej spektakularna akcja Sochana w jego krótkiej karierze.

Liga NBA wybrała ją do 10 najlepszych wsadów roku. Sochan znalazł się w elitarnym gronie. Oprócz niego w zestawieniu znajdziecie dunki Scottiego Barnesa, Ja Moranta czy Aarona Gordona.

Podczas ubiegłej nocy Jeremy Sochan zagrał przeciwko Brooklyn Nets. Zanotował jeden ze słabszych występów w ostatnim okresie. Rzucił 5 punktów, miał 3 zbiórki i asystę. Zagrał 22 minuty. W kolejnym meczu San Antonio Spurs zagrają z New York Knicks w słynnej Madison Square Garden. Mecz w nocy ze środy na czwartek o godz. 1:30.

POLECANE

tagi

Przemysław Frasunkiewicz jest jednym z tych trenerów, którym szczególnie warto zadawać pytania podczas konferencji prasowych. 44-latek odpowiada dość chętnie, a przede wszystkim ciekawie i wyraziście. Nie inaczej było po sobotnim starciu ze Śląskiem.
30 / 01 / 2023 17:18

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Podczas 21. kolejki na zapleczu ekstraklasy wygrywali w większości gospodarze. Od “reguły” odszedł tylko Górnik Wałbrzych i Politechnika Opolska. Który z graczy wyróżniał się szczególnie?
28 / 01 / 2023 13:01