28:0 dla Knicks – 8 minut, które wstrząsnęły Kanadą

Share on facebook
Share on twitter

Świetna atmosfera w tym sezonie wróciła do Madison Square Garden, ale trudno się dziwić, skoro Knicks robią takie numery. Tym razem pokonali Toronto Raptors (108:100), dzięki niesamowitej serii 28:0 w trzeciej kwarcie.

Koszulki, buty, bluzy – nowa NBA już w Sklepie Koszykarza! >> 

Zaczęło się na 10:28 do końca trzeciej kwarty przy prowadzeniu Raptors różnicą 10 oczek, a skończyło, gdy pozostawało 2:23. Przez ten czas Knicks zaliczyli 28:0, a całą kwartę wygrali aż 41:10. Szturm prowadzili Tim Hardaway Jr. i Courtney Lee, którzy zdobyli 17 z 28 punktów gospodarzy.

Knicks w tym sezonie mają już bilans 10-7 i specjalizują się właśnie w odrabianiu strat. Zwyciężyli już w 6 spotkaniach, w których przegrywali dwucyfrową różnicą punktów. Najważniejsze to się nie poddawać!
NBA

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Powołanie 18-letniego Igora Milicicia Jr. i 17-letniego Jeremy’ego Sochana do szerokiego składu reprezentacji Polski spowodowało, że ich rozwój kibice śledzą z jeszcze większym zainteresowaniem niż wcześniej. W ostatnim meczu rezerw Ratiopharmu Ulm obaj pokazali się z dobrej strony.
19 / 01 / 2021 18:32
To miał być dla Piotra Pamuły sezon na przetrwanie bez kontuzji. Pech jednak nie opuszcza byłego reprezentanta Polski. W przegranym przez Dziki Warszawa 62:65 meczu w Słupsku doznał on kontuzji kolana, a po badaniach okazało się, że werdykt jest najgorszy z możliwych – zerwanie więzadła krzyżowego i przedwczesny koniec sezonu.
19 / 01 / 2021 14:41
Nie tylko Anwil Włocławek, ale także Arged BM Slam Stal Ostrów rozegra fazę grupową Fiba Europe Cup we włocławskiej Hali Mistrzów. Oznacza to, że ponownie w roli gospodarza wystąpi w niej Igor Milicić, od niedawna trener ekipy z Ostrowa, a przez poprzednich 5 lat szkoleniowiec Anwilu.