28:0 dla Knicks – 8 minut, które wstrząsnęły Kanadą

Świetna atmosfera w tym sezonie wróciła do Madison Square Garden, ale trudno się dziwić, skoro Knicks robią takie numery. Tym razem pokonali Toronto Raptors (108:100), dzięki niesamowitej serii 28:0 w trzeciej kwarcie.

Koszulki, buty, bluzy – nowa NBA już w Sklepie Koszykarza! >>

Zaczęło się na 10:28 do końca trzeciej kwarty przy prowadzeniu Raptors różnicą 10 oczek, a skończyło, gdy pozostawało 2:23. Przez ten czas Knicks zaliczyli 28:0, a całą kwartę wygrali aż 41:10. Szturm prowadzili Tim Hardaway Jr. i Courtney Lee, którzy zdobyli 17 z 28 punktów gospodarzy.

Knicks w tym sezonie mają już bilans 10-7 i specjalizują się właśnie w odrabianiu strat. Zwyciężyli już w 6 spotkaniach, w których przegrywali dwucyfrową różnicą punktów. Najważniejsze to się nie poddawać!