Akademia Dziwnych Rzutów – konkurs Kamila Chanasa

Akademia Dziwnych Rzutów – konkurs Kamila Chanasa

Share on facebook
Share on twitter
Do 2 grudnia potrwa jeszcze pierwsza edycja zabawy z nagrodami - niespodziankami. Wciąż możesz nagrać swój nietypowy rzut z połowy boiska, opublikować go w Internecie i wciąć udział w naszym konkursie.
"Akademia Dziwnych Rzutów" – KONKURS!

Kamil Chanas zaprasza! 🔥🔥🔥Nagraj film z nietypowym rzutem z połowy boiska i opublikuj go w komentarzu pod tym postem! 🎬 🏀 Do wygrania są nagrody – niespodzianki oraz nieśmiertelna sława 😎(prosimy się przedstawić i powiedzieć w nagraniu, że to dla #StrefaChanasa)

Opublikowany przez PolskiKosz.pl Czwartek, 31 października 2019

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Zasady są proste, wyjaśnia je także Kamil Chanas, gospodarz podcastu „Strefa Chanasa”. Czekamy na nagrania wideo, umieszczone w komentarzach do postu na Facebooku – TUTAJ >>. Jedyny warunek? Autor musi się przedstawić i powiedzieć, że rzut wykonywany jest specjalnie dla „Strefa Chanasa”.

Rozstrzygnięcie pierwszej edycji konkursu nastąpi w poniedziałek, 2 grudnia. Potem Kamil zaprosi do nowej zabawy z cyklu „Akademia Dziwnych Rzutów”.

A tutaj, dla zachęty, pewniaczek od Kamila:

#AkademiaDziwnychRzutów

Rozpoczynamy #AkademiaDziwnychRzutów ! Na dniach będzie konkurs, w którym będziecie mogli wygrać interesujące nagrody. Przed rzutem trzeba będzie się przedstawić i powiedzieć "Tu #strefachanasa" i oddać rzut z połowy dowolną techniką! Filmiki będziemy wysyłać na PolskiKosz.pl, a więcej szczegółów wkrótce także STAY TUNED!

Opublikowany przez Kamileczku13 Wtorek, 29 października 2019

POLECANE

tagi

„Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa. Pieśni o Małym Rycerzu”. Pieśń znana z hal siatkarskich już niedługo może zagościć na meczach Śląska Wrocław. I to nie w chwilach słabości, ale w uznaniu dla pracy trenera Olivera Vidina. Pod jego wodzą drużyna 17-krotnego mistrza Polski wygrała 6 z 9 spotkań i jest na dobrej drodze, aby awansować do fazy play-off.
27 / 01 / 2020 18:33

NBA

Właściwy ruch, oznaka szacunku i szansa, aby należycie przygotować pożegnanie. NBA oficjalnie przełożyła wtorkowe starcie między Los Angeles Lakers a Los Angeles Clippers z powodu tragicznej śmierci Kobe Bryanta, który zginął w katastrofie helikoptera w niedzielę.
28 / 01 / 2020 0:22
Niezwykły filmik zapada w pamięć równie mocno, jak i urywki z grą Kobego w NBA. Za kilkuminutowe arcydzieło “Dear Basketball” koszykarz został w 2018 roku uhonorowany Oscarem. Warto zobaczyć to wideo w całości!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24