Anwil, Cukier, Cibona – rusza dobre granie w Toruniu

Share on facebook
Share on twitter
To będzie już XVII Memoriał Wojtka Michniewicza. Tym razem do Torunia przyjadą wszyscy medaliści mistrzostw Polski z zeszłego roku, oraz Cibona Zagrzeb i VEF Ryga. Pierwsze mecze już w środę.
Kyle Weaver (fot. Przemysław Nowak/PfotoN)

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Jak co roku przed startem rozgrywek, w Toruniu odbędzie się Memoriał Wojtka Michniewicza, który ma na celu uczczenie pamięci zmarłego w 2002 r., młodego toruńskiego koszykarza.

W tym roku do grodu Kopernika zjadą się naprawdę mocne zespoły, w tym znane zagraniczne marki. Z Polski wystąpią wszyscy tegoroczni medaliści – Anwil Włocławek, Polski Cukier Toruń i Arka Gdynia.

Dodatkowo na Memoriale pojawi się VEF Ryga, czyli uczestnik Ligi Mistrzów, a w poprzednim sezonie zespół grający w lidze VTB, oraz KK Cibona Zagrzeb, czyli najlepszy klub z Chorwacji. Niestety, nie zaplanowano transmisji z tego wydarzenia.

Plan meczów:

Środa, 18 września   
godz. 17:00 KK Cibona Zagrzeb (Chorwacja) – Anwil Włocławek
godz.19:30 Polski Cukier Toruń – VEF Ryga (Łotwa)

Czwartek, 19 września
godz.16:30 VEF Ryga (Łotwa) –  Arka Gdynia
godz. 19:00 Polski Cukier Toruń – KK Cibona Zagrzeb (Chorwacja)

RW

POLECANE

Już po 3 kolejkach odchodzi trener Jacek Winnicki, cały zespół ukarano finansowo, rozwiązano kontrakty z Yancym Gatesem i Grzegorzem Surmaczem, a Jay Threatt i Nikola Jevtović zostali zawieszeni. W Ostrowie po tych czystkach trzeba będzie budować zespół od nowa.