Arka Gdynia w Eurosporcie – wszystkie mecze z EuroCup

Share on facebook
Share on twitter

Świetna wiadomość z rynku medialnego. Jak się dowiedzieliśmy, występy Arki w europejskich pucharach będzie w tym sezonie pokazywała znana stacja Eurosport. Pierwsza transmisja już we wtorek.

Przemysław Frasunkiewicz / fot. A. Romański, plk.pl

Back on the Court – najlepszy sprzęt na nowy sezon! >></span

Zespół z Gdyni, po wzmocnieniach i znaczącym zwiększeniu budżetu, wraca do międzynarodowej rywalizacji. Mecze w telewizji będą mogli obejrzeć wszyscy kibice, posiadający prawa do rozgrywek EuroCup Eurosport, pokaże wszystkie spotkania polskiej drużyny. Komentatorami meczów będą m.in. Jacek Kubicki i Marek Rudziński.

Sezon w pucharach Arka zacznie we wtorek, 2 października o godz. 20.00 od, świetnie zapowiadającego się, pojedynku z Lokomotiwem Kubań Krasnodar, w który grać będzie Mateusz Ponitka. Terminarz meczów przypominamy poniżej.

Nadal nie wiadomo jeszcze, jaka telewizja pokaże fazę grupową Ligi Mistrzów, w której wystąpi Anwil Włocławek oraz rosyjską ligą VTB (Stelmet).

02.10 Arka – Lokomotiv Kuban Krasnodar
10.10 Tofas Bursa – Arka
17.10 Arka – Cedevita Zagrzeb
24.10 Alba Berlin – Arka
31.10 Arka – Limoges
07.11 Lokomotiv – Arka
14.11 Arka – Tofas Bursa
21.11 Cedevita – Arka
12.12 Arka – Alba
19.12 Limoges – Arka

Do następnej fazy awansują po 4 najlepsze drużyny z 6-zespołowych grup.

TS

Back on the Court – najlepszy sprzęt na nowy sezon! >></span
POLECANE

Zespół z Gdyni, licząc PLK i EuroCup, przegrał 5 meczów z rzędu, a w ostatnich 4 nie zdobył nawet 70 punktów. Brak drugiego rozgrywającego mocno się teraz odbija na zmęczeniu i grze pozostałych zawodników, jednak – naszym zdaniem – decyzja o zatrudnieniu Armaniego Moore’a ma sens.

tagi