BALKAN TOUR 2021 – zobacz 2 mecze w Belgradzie!

Share on facebook
Share on twitter
Prawdziwa uczta w bałkańskim kotle! Dwa doskonałe mecze – Crvena Zvezda vs. Barcelona w Eurolidze oraz Partizan vs. Śląsk Wrocław w EuroCup. Gorąca atmosfera, świetne drużyny i trenerskie legendy. Gość specjalnym wyjazdu - Kamil Chanas. Jedź z nami do Belgradu!
fot. Euroleague

Zobacz relację z naszego niedawnego wyjazdu do Kowna! (WIDEO) >>

Zapisy i bliższe informacje: belgrad@polskikosz.pl

Balkan Tour 2021: Serbia, szaleństwo na trybunach, wielkie gwiazdy Barcelony, legendarne kluby Partizan i Crvena Zvezda, trenerzy Żeljko Obradović i Sarunas Jasikevicius, wyjazdowy mecz Śląska, wycieczka i spotkanie z Kamilem Chanasem, zwiedzanie Belgradu.

Termin: 14:16 grudnia 2021 (wtorek – czwartek, wyjazd w poniedziałek, ok. 22.00)

Mecz Euroligi: Crvena Zvezda Belgrad vs. FC Barcelona
Mecz EuroCup: Partizan Belgrad vs. Śląsk Wrocław

Balkan Tour 2021 – co gwarantujemy w pakiecie?

– przejazd luksusowym busem Wrocław – Belgrad – Wrocław,
– bilety na mecz Crvena Zvezda vs. Barcelona (wtorek) i Partizan vs. Śląsk Wrocław (środa) – atrakcyjne miejsca!,
– gość specjalny: Kamil Chanas, były reprezentant Polski i gracz klubów PLK, obecnie autor programu „Strefa Chanasa” (obecny podczas całego wyjazdu),
– elegancki hotel w centrum Belgradu (***, 2 noclegi ze śniadaniami, pokoje dwuosobowe),
– spotkanie integracyjne – wieczór z Kamilem Chanasem,
– turystyka – zwiedzanie zabytków i atrakcji Belgradu (dla zainteresowanych),
– ubezpieczenie,
– relacje z wyjazdu na łamach PolskiKosz.pl i w social media. Profesjonalne zdjęcia i film z całej wycieczki dla wszystkich uczestników.

Cena: 1999 PLN

Zapisy i bliższe informacje: belgrad@polskikosz.pl telefon: 519 441 233

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

.

*Partnerem imprezy jest licencjowane Biuro Podróży Traveland z Torunia

** W przypadku odwołania imprezy na skutek obiektywnych czynników zewnętrznych (obostrzenia COVID, zamknięcie granic, mecz bez publiczności, etc) gwarantujemy zwrot 100% wpłaconej sumy,

*** Potrzebny także negatywny wynik testu

Stan prawny na dziś – Obywatele polscy przyjeżdżający do Republiki Serbii zobowiązani są do przedstawienia na granicy negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w języku angielskim lub serbskim, nie starszego niż 48 godzin od momentu otrzymania rezultatu.

Szczepienia wykonane poza Serbią nie zwalniają z obowiązku posiadania negatywnego testu RT-PCR przy wjeździe do Serbii.

Zobacz relację z naszego niedawnego wyjazdu do Kowna! >>

NBA

Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Był jednym z najlepszych polskich zawodników w tym okienku reprezentacji, pod koszem zachodnich zrobił wiele dobrego. Olek Balcerowski ze swoich występów przeciwko Izraelowi i Niemcom może być zadowolony, a kibice pytają – czemu kadra nie polegała na nim bardziej?
29 / 11 / 2021 12:07
Ważne zwycięstwo zaliczyli we wtorek zawodnicy GKS-u Tychy, którzy na własnym parkiecie wygrali 88:77 z drugą drużyną TBS Śląsk Wrocław. To już ósma wygrana z rzędu tyskiego zespołu, który z bilansem 11-1 jest liderem tabeli 1. ligi.
1 / 12 / 2021 13:09
Ostatnia kolejka Euroligi była jedenastą w trwającym sezonie – oznacza to, że za nami blisko jedna trzecia rundy zasadniczej, można więc powoli pokusić się o pierwsze typowania. Na wyraźnych liderów wyrastają Real Madryt i FC Barcelona, ale za ich plecami tworzy się mała grupa pościgowa. Zawodzą jak na razie obrońcy tytułu – Anadolu Efes Stambuł oraz zawsze groźne i mierzące wysoko CSKA Moskwa.