Basket w TV: Hit w Toruniu, rusza Liga Mistrzów

Share on facebook
Share on twitter
W piątek zobaczymy w PLK pojedynek Polski Cukier - Stelmet, a po weekedzie rusza wreszcie faza grupowa Champions League - jest spora szansa, że transmisje polskich drużyn zobaczymy na antenie Eurosportu.
fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Czwartek 10.10
22:50 Euroliga: CSKA Moskwa – FC Bayern Monachium (Polsat Sport News)

Piątek 11.10
17:30 Polski Cukier Toruń – Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport News)

Sobota 12.10
12:00 liga turecka: Bahcesehir – Afyon Belediyespor (Sportklub)
12:30 PGE Spójnia Stargard – Anwil Włocławek (Polsat Sport)
17:00 Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gdański (emocje.tv)
17:00 1. Liga: Biofarm Basket Poznań – Elektrobud-Investment ZB Pruszków (tvcom.pl)
18:00 1.liga: STK Czarni Słupsk – KS Księżak Łowicz (tvcom.pl)
19:00 HydroTruck Radom – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (emocje.tv)
20:30 Liga hiszpańska: Unicaja Malaga – Joventut Badalona (Sportklub)

Niedziela 13.10
12:00 liga turecka: Buyukcekmece – Ogm Ormanspor (Sportklub)
14:15 liga turecka: Bursaspor – Pinar Karsiyaka (Sportklub)
12:30 WKS Śląsk Wrocław – King Szczecin (Polsat Sport)
15:00 Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza (emocje.tv)
17:00 Asseco Arka Gdynia – GTK Gliwice (emocje.tv)
18:00 EBLK: Arka Gdynia – CCC Polkowice (Sportklub)
19:00 Legia Warszawa – Enea Astoria Bydgoszcz (emocje.tv)
22:00 liga hiszpańska: Barcelona – Valencia BC (Sportklub)

Wtorek 15.10
20:00 Liga Mistrzów: Rasta Vechta – Anwil Włocławek (nieoficjalnie Eurosport, livebasketball.tv)
19:00 liga niemiecka: Alba Berlin – Fraport Skyliners (Sportklub)

Środa 16.10
18:00 1. Liga: Energa Kotwica Kołobrzeg – STK Czarni Słupsk (tvcom.pl)
19:00 1. Liga: Biofarm Basket Poznań – Timeout Polonia 1912 Leszno (tvcom.pl)
18:45 Eurocup: Buducnost Voli – Arka Gdynia (Eurosport Player – być może będzie w TV)
20:30 Liga Mistrzów: ICL Manresa – Polski Cukier Toruń (nieoficjalnie – Eurosport, livebasketball.tv)

POLECANE