Basket w TV: Ważne mecze w pucharach, szlagiery w PLK

Share on facebook
Share on twitter
Już we wtorek zespoły z Włocławka i Torunia zagrają bardzo ważne mecze w Lidze Mistrzów - oba zobaczymy na antenach Eurosportu. W świąteczny weekend zaś zobaczymy m.in. szlagier ekstraklasy - Stelmet vs. Anwil.
fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

poniedziałek, 28 października
18:00 Liga turecka – sigortam.net ITÜ Basketball – Ogm Ormanspor, SportKlub

noc pon./wt., 28 na 29 października
01:45 Liga turecka – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol – Teksüt Bandirma BK SportKlub

wtorek, 29 października
07:00 Liga turecka – Galatasaray Doga Sigorta – Fenerbahçe Beko, SportKlub
09:15 Liga niemiecka – s. Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium, SportKlub
11:30 Liga hiszpańska – Casademont Zaragoza – Barca Lassa, SportKlub
16:45 Liga turecka – Gaziantep Basketbol – Pinar Karşiyaka, SportKlub
17:50 Liga Mistrzów – Anwil Włocławek – Élan Béarnais Pau Orthez, Eurosport 1
19:00 Liga turecka – sigortam.net ITÜ Basketball – Ogm Ormanspor, SportKlub
20:30 Liga Mistrzów – Polski Cukier Toruń – Hapoel Holon, Eurosport 2
22:45 Liga hiszpańska, Herbalife Gran Canaria – Divina Seguros Joventut, SportKlub

noc wt./śr., 29 na 30 października 01:00 Liga turecka, Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol – Teksüt Bandirma BK, SportKlub

środa, 30 października
07:00 Liga turecka – sigortam.net ITÜ Basketball – Ogm Ormanspor SportKlub
09:15 Liga turecka – Galatasaray Doga Sigorta – Fenerbahçe Beko, SportKlub
11:30 Liga niemiecka – s. Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium SportKlub
16:45 Liga hiszpańska- Casademont Zaragoza – Barca Lassa SportKlub
18:50 2 LM Sokół Ostrów Mazowiecka – Dziki Warszawa tvcom.pl
19:50 Eurocup – Asseco Arka Gdynia – Galatasaray Stambuł, Eurosport 2
23:00 Euroliga – Żalgiris Kowno – Zenit Sankt Petersburg, Polsat Sport News
noc śr./czw., 30 na 31 października 01:45 Liga turecka – Gaziantep Basketbol – Pinar Karşiyaka, SportKlub

czwartek, 31 października
07:00 Liga turecka – Bahçeşehir Koleji – Tofaş, SportKlub
08:07 Euroliga – Żalgiris Kowno – Zenit Sankt Petersburg, Polsat Sport News
09:07 Euroliga – Żalgiris Kowno – Zenit Sankt Petersburg, Polsat Sport News
09:15 Liga turecka, Gaziantep Basketbol – Pinar Karşiyaka, SportKlub
11:30 Liga hiszpańska, Herbalife Gran Canaria – Divina Seguros Joventut, SportKlub
14:30 Liga turecka- Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol – Teksüt Bandirma BK, SportKlub
17:30 Energa Basket Liga, Polpharma Starogard Gdański – Start Lublin, Polsat Sport News
19:30 Mistrzostwa Świata – Chiny 2019 najciekawsze akcje, TVP Sport
19:45 Euroliga, Panathinaikos OPAP Ateny – Anadolu Efes Stambuł, Polsat Sport News
22:45 Liga turecka sigortam.net ITÜ Basketball – Ogm Ormanspor SportKlub
noc czw./pt., 31 października na 1 listopada 01:00 Liga niemiecka (6) s. Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium SportKlub

piątek, 1 listopada
07:20 Liga turecka, Türk Telekom – Galatasaray Doga Sigorta SportKlub
09:25 Puchar Niemiec 1/8 finału, ALBA Berlin – s.Oliver Würzburg SportKlub
11:20 Superpuchar Hiszpanii, półfinał, Barcelona – Valencia BC, SportKlub
15:30 Superpuchar Hiszpanii, półfinał, Real Madryt – Montakit Fuenlabrada, SportKlub
17:45 Euroliga – Zenit Sankt Petersburg – CSKA Moskwa, Polsat Sport News
noc pt./sob., 1 na 2 listopada 00:15 Energa Basket Liga Kobiet Arka Gdynia – CCC Polkowice, SportKlub
noc pt./sob., 1 na 2 listopada 02:25 Liga turecka Anadolu Efes – Ogm Ormanspor, SportKlub

sobota, 2 listopada
07:20 Liga turecka, Anadolu Efes – Ogm Ormanspor, SportKlub
08:07 Euroliga – Zenit Sankt Petersburg – CSKA Moskwa, Polsat Sport News
09:07 Euroliga- Zenit Sankt Petersburg – CSKA Moskwa, Polsat Sport News
09:25 Liga niemiecka, FC Bayern Monachium – Hamburg Towers, SportKlub
11:20 Superpuchar Hiszpanii, Real Madryt – Montakit Fuenlabrada SportKlub
14:50 Energa Basket Liga – Polpharma Starogard Gd. – Start Lublin, emocje.tv
15:50 Energa Basket Liga – Trefl Sopot – GTK Gliwice, emocje.tv
16:50 2 LM – Devil Energy Politechnika Gdańska – AZS UMK Toruń tvcom.pl
17:00 Energa Basket Liga Kobiet  – AZS Uniwersytet Gdański – DGT Politechnika Gdańska, SportKlub
17:05 Mistrzostwa Świata – Chiny 2019 podsumowanie występu Polaków TVP Sport
17:30 Energa Basket Liga – Asseco Arka Gdynia – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport
17:50 1 LM STK Czarni Słupsk – Weegree AZS Politechnika Opolska tvcom.pl
17:50 2 LM, Sokół Ostrów Mazowiecka – AZ UJK Kielce tvcom.pl
19:20 Energa Basket Liga – HydroTruck Radom – Enea Astoria Bydgoszcz, emocje.tv

niedziela, 3 listopada
07:20 Liga turecka, Tofaş – Sigortam.net ITÜ Basket, SportKlub
09:25 Liga niemiecka – Brose Bamberg – ALBA Berlin, SportKlub
11:20 Liga hiszpańska, Valencia BC – Herbalife Gran Canaria, SportKlub
14:00 Liga turecka, Sigortam.net ITÜ Basket – Ogm Ormanspor, SportKlub
14:50 Energa Basket Liga – King Szczecin – Polski Cukier Toruń, emocje.tv
16:15 Liga niemiecka – FC Bayern Monachium – Hamburg Towers, SportKlub
17:30 Energa Basket Liga – Stelmet Enea BC Zielona Góra – Anwil Włocławek, Polsat Sport
18:00 Liga niemiecka – ALBA Berlin – ratiopharm Ulm, SportKlub
19:20 Energa Basket Liga – MKS Dąbrowa Górnicza – Legia Warszawa emocje.tv
noc niedz./pon., 3 na 4 listopada 00:30 Liga hiszpańska  Kirolbet Baskonia – Real Madryt, SportKlub
noc niedz./pon., 3 na 4 listopada 02:35 Liga hiszpańska Valencia BC- Herbalife Gran Canaria, SportKlub

NBA
poniedziałek, 28 października

19:00 Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors nSport+
21:00 Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors CANAL+ Sport 2

noc pt./sob., 1 na 2 listopada
00:00 Brooklyn Nets – Houston Rockets CANAL+ Sport

sobota, 2 listopada
09:00 Brooklyn Nets – Houston Rockets CANAL+ Sport
12:40 Brooklyn Nets – Houston Rockets nSport+
23:00 Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans CANAL+ Sport 2

niedziela, 3 listopada
09:00 Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans CANAL+ Sport
16:25 Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans nSport+
19:30 Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans CANAL+ Sport
23:00 Indiana Pacers – Chicago Bulls CANAL+ Sport 2

.

POLECANE