Brynton Lemar – obiecujący strzelec w Lublinie (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Po bardzo udanym sezonie na Węgrzech, 24-letni Brynton Lemar, przenosi się do Lublina. W TBV Starcie powinien być łowcą punktów i następcą Joe Thomassona.

Brynton Lemar / fot. UC Davis

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Brynton Lemar (24 lata, 193 cm) ma sobą bardzo udany sezon w lidze węgierskiej, gdzie grał w barwach Soproni KC, siódmej drużyny poprzedniego sezonu. Wcześniej grał w drugiej lidze francuskiej (Nancy i Caen) oraz na uczelni UC Davis.

W minionych rozgrywkach, na Węgrzech, Amerykanin zdobywał średnio 18,6 punktu i notował 3,4 zbiórki i 3,3 asysty w 33 minuty gry. Miał 46% skuteczności w rzutach z gry i 36% z dystansu. Wysoka średnia punktów pozwoliła mu zajęcie 7. miejsca w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

Lemar kolejny sezon spędzi w Polsce. Amerykanin wskakuje do składu w miejscu Joe Thomassona, a wcześniej Chavaughna Lewisa i najprawdopodobniej będzie liderem zespołu Davida Dedka.

Na pewno Amerykanin jest niezwykle utalentowany ofensywnie. Ma dobry rzut, ale także dobrze czuje się z piłką w rękach, dzięki czemu będzie mógł być na parkiecie dodatkowym kreatorem obok rozgrywających.

Brynton to drugi gracz zagraniczny w zespole z Lublina. Wcześniej kontrakt podpisał Tweety Carter, który z kolei w taktyce trenera Dedka przejmie zadania Jamesa Washingtona.

GS

*Wszystkie kontrakty, nazwiska i składy na sezon 2019/20 są TUTAJ >>
Trwa piękny sen Czarnych Słupsk, którzy w niedzielę wygrali czwarte kolejne spotkanie – i to z nie byle kim! Na własnym parkiecie przy fantastycznej atmosferze wygrali 88:80 z Agred BM Stal Ostrów Wielkopolski, po raz kolejny pokazując wielki charakter.
27 / 09 / 2021 9:35
Wrocławianie nie mieli łatwej przeprawy, ale w drugiej połowie potwierdzili przewagę umiejętności i głębi składu. Asseco Arka przez przez 20 minut była rywalem równorzędnym, później nie była jednak w stanie sprostać tempu ataku Śląska. Goście wygrali w Gdyni 80:65.
26 / 09 / 2021 20:07

NBA

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, definiowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.
14 / 09 / 2021 8:37
Mnóstwo zmian, znani gracze i debiutanci, kluby ze zmienionym obliczem. Aktualizowane codziennie informacje o oficjalnych kontraktach w koszykarskiej ekstraklasie – niezbędnik kibica PLK w tym nietypowym sezonie ogórkowym.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 2 cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
23 / 09 / 2021 23:09
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Nie brakuje gorących tematów: co sądzić o obowiązku szczepień zawodników? Czy płatne transmisje z 1. ligi mają w ogóle sens? Co z dziką kartą dla Turowa?
22 / 09 / 2021 17:47
TBS Śląsk II Wrocław wygrał swój pierwszy mecz w sezonie Suzuki 1. ligi z PGE Turowem niecodziennym wynikiem 142:56. Gospodarze w obu pierwszych kwartach zdobywali po 41 punktów, nie dając żadnych szans drużynie ze Zgorzelca, która nie wyrobiła się z budową składu.
27 / 09 / 2021 21:35
Genialna atmosfera w jednej z najpiękniejszych hal w Europie. Występ Mateusza Ponitki, jedynego Polaka w Eurolidze. Pierwszy mecz Żalgirisu przed publicznością w Kownie. Gość specjalny: Radosław Hyży. Przeżyj to wszystko na żywo, jadąc na wycieczkę z PolskiKosz.pl!