• Budzik z Tissot: Świetny Giannis, jeszcze lepszy Love

Budzik z Tissot: Świetny Giannis, jeszcze lepszy Love

Cavaliers wygrali już dziewiąty mecz z rzędu, Wizards potrafili zwyciężyć na trudnym terenie w Minnesocie, a Antetokounmpo razem z Bucks rozgromili Sacramento.

Buty, w których wymiana Kyrie Irving – możesz je mieć!>>

Minnesota Timberwolves – Washington Wizards 89:92

Gdy nie gra John Wall, potrzeba innego lidera. Tym razem Wizards poprowadził Otto Porter, który zdobył 22 punkty (4-8 z dystansu) i trafił najważniejszy rzut meczu, dający minimalną wygraną gościom ze stolicy. Marcin Gortat był mało widoczny, w 20 minut zanotował 9 punktów i 7 zbiórek. Pod koszem (przynajmniej statystycznie) dominował Karl – Anthony Towns, który uzbierał 20 punktów i 17 zbiórek.

W Wizards wreszcie duży wkład w atak mieli rezerwowi, którzy w meczu zdobyli aż 49 punktów.

Cleveland Cavaliers – Miami Heat 108:97

LeBron James grał świetnie, ale w 3 kwarcie wyleciał z boiska. Cavs poradzili sobie bez niego – najlepszy mecz w sezonie zagrał Kevin Love, który rzucił 38 punktów, w tym aż 22 zdobył już w pierwszej kwarcie. Dobrą grę przeciwko zespołowi, w którym spędził prawie całą karierę pokazał też Dwyane Wade, który dodał 17 punktów.

Sacramento Kings – Milwaukee Bucks 87:112

Giannis zaliczył mecz na piątkę – oprócz 32 punktów (świetnie 11-16 z gry) miał również 5 zbiórek, 5 asyst i 5 przechwytów. Skuteczny był również Eric Bledsoe (21 pkt., 7-10 z gry), i Bucks pewnie ograli Kings na wyjeździe.

Chicago Bulls – Phoenix Suns 99:104
Utah Jazz – Denver Nuggets 106:77