Bukmacherzy nie wierzą w Boston i Houston

Share on facebook
Share on twitter

Golden State Warriors pozostają murowanym faworytem do zdobycia tytułu mistrza NBA w trwającym sezonie. Jako drudzy notowani są Cleveland Cavaliers.

Kevin Durant i Stephen Curry (fot. Wikipedia)

Codzienne kursy na NBA – obstawiaj z UNIBET i wygrywaj! >>

Bukmacherzy nie przejmują się zbytnio aktualnymi wynikami rundy zasadniczej i chwilową sytuacją w tabeli. Na dziś, najlepszą drużyną NBA są bowiem Houston Rockets (bilans 24-4), którzy wyprzedzają Golden State (23-6), a na trzecim miejscu są, liderujący na Wschodzie, Boston Celtics (25-7).

Według notowań, największe szanse na wygraną mają ponownie Curry, Durant i spółka. Kurs na ich czerwcowe zwycięstwo w finałach NBA wynosi tylko 1.55. Za ewentualną wygraną drugich w kolejności Cavs, płacone będzie aż 6.00.

Kursy na wygranie NBA 2017/18 przedstawiają się dziś następująco:

Warriors – 1.55
Cavs – 6.00
Rockets – 9.00
Celtics – 11.00
Spurs – 15.00
Thunder – 21.00
Wizards – 34.00
Wolves – 41.00
Raptors – 51.00
Bucks – 56.00

Codzienne kursy na NBA – obstawiaj z UNIBET i wygrywaj! >>
POLECANE

Rozgrywki najlepszej ligi świata znów zapowiadają się rewelacyjnie – wielu faworytów do tytułu, stare i nowe gwiazdy, dziesiątki intrygujących historii. Już pierwszej nocy 74. sezonu NBA zobaczymy derby LA – Lakers zagrają z Clippers.
Znów w roli strażaka przyjdzie Markowi Łukomskiemu poprowadzić zespół w PLK. Według nieoficjalnych doniesień, były szkoleniowiec m.in. Kinga Szczecin i Czarnych Słupsk zastąpi w Starogardzie Gdańskim Marcina Lichtańskiego.