PRAISE THE WEAR

Cegiełki zamiast biletów – Astoria z pomysłami na kryzys

Cegiełki zamiast biletów – Astoria z pomysłami na kryzys

Specjalna linia gadżetów i cegiełki zamiast biletów – Enea Astoria Bydgoszcz, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prosi o wsparcie i wyrozumiałość kibiców w czasach kryzysu związanego z epidemią koronawirusa.
Mateusz Zębski i Enea Astoria Bydgoszcz/ fot. A. Romański, plk.pl

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

We wtorek podjęto decyzję administracyjną dotyczącą odwołania imprez masowych w całej Polsce aż do odwołania. Oznacza to, że wydarzenia sportowe powinny być albo przełożone, albo powinny odbyć się bez udziały publiczności (więcej TUTAJ>>).

Na drugi wariant zdecydował się PZKosz i liga, więc przez najbliższe tygodnie spotkania PLK będą rozgrywane za zamkniętymi drzwiami. Pod względem finansowym to ogromna strata i duży problem dla klubów, które będą w najbliższym czasie musiały sobie radzić bez wpływów z dnia meczowego.

Władze Enei Astorii Bydgoszcz w środę na konferencji prasowej przedstawiły pomysły na poradzenie sobie z kryzysem. Prezes klubu, Bartłomiej Dzedzej prosił kibiców o wyrozumiałość i wsparcie. Astoria wypuści specjalną linię gadżetów #AstaToMy, a dodatkowo kibice będą mogli wspomóc klub kupując cegiełki zamiast biletów na mecz.

To rozwiązanie wcześniej zastosował chociażby piłkarski Lech Poznań, który w obliczu zamknięcia stadionu otworzył możliwość zakupu wirtualnych biletów. Nawet jeśli takich cegiełek uda się sprzedać mniej niż biletów, kluby być może przez to będą mogły spokojniej funkcjonować.

.

POLECANE

tagi

Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Niecały rok temu był kapitanem mistrzów Polski, teraz grę w pierwszej lidze łączy z marketingiem sportowym i pisaniem artykułów. Michała Gabińskiego zapytaliśmy o wiele kwestii – m.in. ubiegły sezon, nowe przepisy, ale i ewentualne zakończenie kariery.
21 / 03 / 2023 19:16