Chiny 2019: Wielki mecz Polaków – dziś gramy z Argentyną!

Share on facebook
Share on twitter

Niepokonana na tym mundialu reprezentacja Polski staje przed kolejnym wyzwaniem. W niedzielę o godz. 14.00 zmierzy się z Argentyną, a stawką będzie 1. miejsce w grupie II fazy mistrzostw.

Reprezentanci Polski / fot. A. Romański, PZKosz

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Po wspaniałej wygranej z Rosją w piątek, Polacy są już pewni awansu do ćwierćfinału mundialu. W podobnej sytuacji jest Argentyna, także legitymująca się bilansem 4-0. Obie drużyny zagrają zatem już bez groźby bycia wyeliminowanym, a stawką jest lepsze rozstawienie przed walką w Top 8.

Rywal z Ameryki Południowej to bardzo utytułowana drużyna, ale tez zespół nie tak mocny jak ok. 10 lat temu. Liderami są teraz rozgrywający Realu Madryt, Facundo Campazzo, oraz legendarny Luis Scola. O grze Argentyńczyków w Chinach i ich taktyce więcej piszemy TUTAJ >>

Polacy wiedzą już, że w następnej rundzie zagrają z kimś z pary: Serbia lub Hiszpania. Obie opcje będą ekstremalnie trudnym wyzwaniem, choć na papierze wydaje się, że Hiszpanie są o włos słabsi od Serbów. Obie drużyny zagrają dziś ze sobą bezpośrednie spotkanie – o godz. 14.30. Jeśli wygramy z Argentyną, zagramy z przegranym z tego pojedynku.

Dzisiejsze spotkanie Polaków rozpocznie się o godz. 14.00 polskiego czasu. Transmisję można zobaczyć na antenie TVP 1, w TVP Sport oraz na stronie internetowej tej stacji.

RW