Chiny 2019: Zagraj w Drogę Do Finału!

Share on facebook
Share on twitter

Już w sobotę ruszają mistrzostwa świata w Chinach, startuje też rywalizacja Pulsu Basketu o miano najlepszego eksperta wśród kibiców. Można już przesyłać swoje zgłoszenia do udziału w zabawie!

fot. FIBA

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Zasady zabawy:

-Na każdy dzień meczowy mistrzostw świata wybierasz jednego zawodnika z drużyn, które rozgrywają mecz w danym dniu.

-Możesz tylko raz wybrać danego zawodnika podczas całej zabawy! Jeśli gracz wybierze zawodnika kolejny raz to za typ otrzymuje 0 punktów.

– Typy  na każdy mecz wprowadzasz do arkusza, który zostanie udostępniony po przesłaniu do nas adresu mailowego. Maile przesyłamy na Twiterze w wiadomości prywatnej do Puls Basketu – @PulsBasketu lub na maila kontakt@pulsbasketu.pl

Pamiętaj, żeby mail był taki, na który masz założone konto „googlowskie”.




Dalsze reguły?

– Wybrany zawodnik zdobywa dla Ciebie punkty (suma punktów, zbiórek i asyst),

– Zawodnik musi być wpisany najpóźniej 5 minut przed pierwszym spotkaniem,

– Każde oszustwo jest dyskwalifikacją z zabawy,

– Zabawa trwa do końca mistrzostw świata,

– Typujemy fazę grupową, drugą fazę grupową (grupy I, J, K, L), ćwierćfinały, półfinały i finał oraz wszystkie spotkania polskiej reprezentacji bez względu na to czy zagramy o miejsca 1-16 czy 17-32.

Pytania i uwagi można przesyłać na Twittera Puls Basketu – @PulsBasketu

Pierwszy mecz mistrzostw – w sobotę (31.08.2019) o godz. 09.00 polskiego czasu.




POLECANE

tagi

NBA

Na taki miesiąc fani New York Knicks musieli czekać przez lata! W niedzielę ich zespół wygrał 109:90 w pojedynku z Detroit Pistons, dzięki czemu Nowojorczycy kończą luty na czwartym miejscu w Konferencji Wschodniej i mają pozytywny bilans 18-17.
1 / 03 / 2021 10:07
Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Już osiem kolejnych zwycięstw mają na koncie zawodnicy Brooklyn Nets, którzy w czwartek rozbili 129:92 Orlando Magic. To ich najdłuższa seria wygranych od sezonu 2005/06. Dzięki serii wygranych Nets prawie dogonili już 76ers na pierwszym miejscu Konferencji Wschodniej.
26 / 02 / 2021 15:57