Cukier czy Stelmet – kto bliżej Anwilu? (PODCAST)

Cukier czy Stelmet – kto bliżej Anwilu? (PODCAST)

Share on facebook
Share on twitter
Polski Cukier Toruń czy Stelmet Enea BC Zielona Góra? Rozmówcy w podcaście Two Up zastanawiają się, która z tych drużyn jest w stanie mocniej zagrozić będącemu w formie faworytowi, Anwilowi Włocławek.

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Derbowy pojedynek pomiędzy Polskim Cukrem Toruń, a Anwilem Włocławek jasno pokazał, który z tych zespołów jest w tym momencie sezonu w lepszej formie (relacja TUTAJ>>). Zespół Igora Milicicia jest w trakcie serii zwycięstw, gra coraz lepiej i ponownie jest faworytem całych rozgrywek.

W podcaście „Two Up”, Grzegorz Szybieniecki, Michał Wódecki i Jacek Mazurek zastanawiają się, czy to właśnie torunianie mają największe szanse na pokonanie Anwilu w potencjalnej serii, czy zwycięzca pierwszej rundy Stelmet Enea BC.

Oprócz wątku głównego wspomniany zostaje wybryk Tony’ego Wrotena (więcej TUTAJ>>) oraz szerzej omówiona została gra Kyle’a Weavera, co do którego oczekiwania powinny być większe.

PG

POLECANE

tagi

NBA

Reprezentant Polski w koszykówce 3×3 oraz legenda Polpharmy Starogard Gdański – gościem Kamila Chanasa jest „Money in the Bank” Michael Hicks! Mieszkający w naszym kraju Amerykanin opowiada o swojej karierze i planach na przyszłość. Świetne show!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Wolf Blitzer, jeden z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarzy, przerwał swój program w stacji CNN, aby poinformować o końcu kariery Marcina Gortata. Autor – na co dzień kibic Washington Wizards – polskiemu zawodnikami za osiągnięcia na parkiecie oraz to, co robi poza boiskiem, m.in. dla polskiej społeczności.
18 / 02 / 2020 10:21