Damian Lillard szaleje – czy to gra komputerowa? (WIDEO)

Damian Lillard szaleje – czy to gra komputerowa? (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

Nawet w NBA takie rzeczy są niespotykane. Damian Lillard notuje kosmiczne mecze jeden za drugim. Tym razem miał 51 punktów, 12 asyst i 9 celnych trójek, a idący w górę Portland Trail Blazers pokonali silnych Utah Jazz 124:107.

To wcale nie było łatwe wyzwanie – Blazers grali dzień po dniu, kilkanaście godzin po wyjątkowym meczu z Lakers. Cała liga już wie, w jak niezwykłej dyspozycji jest Lillard, więc obrona była przygotowana. Ale tym momencie nie ma nikogo na świecie, kto mógłby go zatrzymać.

Przeciwko Utah Jazz Lillard zaliczył już szósty niesamowity występ z rzędu. Zdobył aż 51 punktów w 36 minut, miał 12 asyst, trafił 9 z 15 trójek – więc jak zwykle na wysokim procencie. Jego ostatnie popisy przedstawiają się następująco:

Jazz – 51 Pkt, 12 Ast, 9 trójek
Lakers – 48 Pkt, 10 Ast, 7 trójek
Rockets – 36 Pkt, 11 Ast, 6 trójek
Pacers – 50 Pkt, 13 Ast, 8 trójek
Mavs – 47 Pkt, 8 Ast, 8 trójek
Warriors – 61 Pkt, 8 Ast, 11 trójek

Ostatniej nocy (wideo poniżej) nawet koledzy z drużyny dołączyli się do publiczności skandującej „MVP, MVP”. Dame gra teraz na poziomie nieosiągalnym dla nikogo w lidze, więc jeśli Blazers wrócą do pierwszej ósemki to z taką grą ich lider z pewnością będzie jednym z kandydatów do tej nagrody.

RW

POLECANE

tagi

NBA

Drugi odcinek #StrefaChanasa na rozpoczęcie koszykarskiego sezonu 2020/21! Gośćmi Kamila są: trener Mihailo Uvalin oraz Radosław Hyży, był znany zawodnik, a obecnie także trener. Czego spodziewają się po zespołach ekstraklasy?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53