
San Antonio Spurs wysoko przegrali 96:134 swój pierwszy mecz preseason z Houston Rockets. Jeremy Sochan zaczął to spotkanie na ławce, a swoje pierwsze punkty w NBA zdobył w drugiej połowie.
Był to rzut za trzy punkty z 45 stopni, nad którym pierwszoroczniak mocno pracował przez całe lato. Najbardziej cieszy postawa Sochana w obronie, gdzie w ciągu 17 minut rozdał rywalom trzy bloki.
Jeremy Sochan showing a little rim protection with a couple of blocks to begin the fourth quarter.
— Noah Magaro-George (@N_Magaro) October 3, 2022
The rookie also takes a pair of above the break threes with zero hesitation and gets one to rattle home.
🇵🇱 Jeremy Sochan naprawdę dobrze wykorzystał swoje pierwsze minuty w barwach San Antonio Spurs w NBA (5 punktów, 4 zbiórki, 3 bloki). Tutaj każda jego akcja, dobra i zła, z wczorajszego debiutu w preseason.
— Tomek Kordylewski (@Timi_093) October 3, 2022
🇺🇸 Full highlights of @JeremySochan's preseason debut with Spurs: pic.twitter.com/tto7fZ2Zof
Dla wygranych 21 punktów rzucił Jabari Smith (numer 3 draftu 2022), tyle samo oczek dołożył Tari Eason. Kolejny mecz San Antonio Spurs rozegrają w piątek, a ich rywalem będą Orlando Magic.
Kosma Zatorski