PRAISE THE WEAR

Decyzja premiera – wszystkie imprezy masowe odwołane!

Decyzja premiera – wszystkie imprezy masowe odwołane!

Decyzja o odwołaniu imprez masowych, ogłoszona przez premiera Mateusza Morawieckiego we wtorek, oznaczać będzie najprawdopodobniej, że wszystkie mecze PLK rozgrywane będą bez udziału kibiców. Nie wiadomo jeszcze, co z niższymi ligami.
Hala Mistrzów / fot. BCL

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

Przedstawiciele rządu, w tym premier Morawiecki, potwierdzili – odwołano wszystkie imprezy masowe, w tym także sportowe. Nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie podejdą do tego PZKosz i PLK – czy mecze zostaną faktycznie odwołane, czy raczej (co jest także możliwe) mecze rozgrywane będą odbywały się, ale przy zamkniętych trybunach.

Indywidualne decyzje, odnośnie zgody na mecz bez publiczności, mają podejmować indywidualnie wojewodowie, co niesie ryzyko powstania zamieszania.

Przekonamy się też wkrótce, czy nie ma ryzyka przedwczesnego zakończenia rozgrywek.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

PG

.

POLECANE

tagi

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W przesądy nie wierzymy, natomiast – faktycznie – trzynastka okazała się pechowa, przynajmniej tym razem. 22. kolejka była zdecydowanie najsłabszą i najmniej porywającą z dotychczasowych.
1 / 02 / 2023 18:05
Postaci ustawionej tyłem na zdjęciu dziś na parkiecie nie zobaczymy. Josh Bostic został odsunięty od drużyny, a jego kontrakt prawdopodobnie zostanie rozwiązany. Ale będą inni! Między innymi wracający po kontuzji Kamil Łączyński.