Derrick Rose blisko Cavs – czy on może jeszcze wypalić?

Derrick Rose blisko Cavs – czy on może jeszcze wypalić?

Share on facebook
Share on twitter

Gdyby MVP z 2011 roku był w stanie rozegrać jeden porządny sezon w całości, ten transfer mógłby być ważny. Na razie może być tylko głośny.

(Fot. Wikimedia Commons)

Buty Derricka Rose’a – ta cena, to okazja! >>

Każdy fan NBA wie, że po Derricku Rose, MVP ligi w 2011 roku, zostało tylko wspomnienie. I to odległe. Poważne kontuzje zahamowały jego karierę, zresztą nawet poprzedni sezon kończył się dla 28-letniego rozgrywającego kolejną z nich – tym razem zerwaną łąkotką w lewym kolanie.

Teraz, przez kilka ostatnich dni głośno było o możliwym przejściu Rose’a do Milwaukee Bucks, ale już pojawił się nowy temat, znacznie bardziej atrakcyjny:

Rose zdobywał w minionych rozgrywkach średnio 18,0 punktu oraz 4,4 asysty dla New York Knicks. Statystycznie nawet nieźle, ale co z tego, jeśli zespół nie wygrywał i wzbudzał raczej śmiech niż podziw? Także dzięki Rose’owi, któremu w styczniu zdarzyło się opuścić mecz bez poinformowania klubu.

Gdyby Rose podpisał roczny kontrakt z Cavs, byłby to typowy zabieg w wykonaniu byłej gwiazdy, która sama nikogo już do zwycięstw nie poprowadzi. W Cleveland na pewno pojawiłby się wtedy lepszy zmiennik dla Kyriego Irvinga niż Deron Williams, ale też na pewno nie zbawca, który nagle wywróciłby hierarchię na szczycie NBA.

Choć przy wzmocnieniach Boston Celtics Cavs nie mogą siedzieć bezczynnie. Przynajmniej coś się zaczęło dziać.

Buty Derricka Rose’a – ta cena, to okazja! >>

https://www.youtube.com/watch?v=PNGxLxhTTVY

POLECANE

tagi

„Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa. Pieśni o Małym Rycerzu”. Pieśń znana z hal siatkarskich już niedługo może zagościć na meczach Śląska Wrocław. I to nie w chwilach słabości, ale w uznaniu dla pracy trenera Olivera Vidina. Pod jego wodzą drużyna 17-krotnego mistrza Polski wygrała 6 z 9 spotkań i jest na dobrej drodze, aby awansować do fazy play-off.
27 / 01 / 2020 18:33

NBA

Właściwy ruch, oznaka szacunku i szansa, aby należycie przygotować pożegnanie. NBA oficjalnie przełożyła wtorkowe starcie między Los Angeles Lakers a Los Angeles Clippers z powodu tragicznej śmierci Kobe Bryanta, który zginął w katastrofie helikoptera w niedzielę.
28 / 01 / 2020 0:22
Niezwykły filmik zapada w pamięć równie mocno, jak i urywki z grą Kobego w NBA. Za kilkuminutowe arcydzieło “Dear Basketball” koszykarz został w 2018 roku uhonorowany Oscarem. Warto zobaczyć to wideo w całości!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24