Derrick Rose – wielki jak za czasów MVP! (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

To najlepszy występ D-Rose’a od wielu lat, a po meczu obecny zawodnik Wolves nie potrafił ukryć łez. Zdobył niesamowite 50 punktów, a Minnesota nieoczekiwanie pokonała Utah Jazz 128:125.

W takich butach finały NBA wygrywał Kevin Durant! >>

Mnóstwo było krytyki, żartów i docinków, gdy kolejni byli gracze Chicago Bulls zjawiali się w Minnesocie, aby grać uTima Thibodeau. W Timberwolves od wielu tygodni nie jest normalnie, ale Derrick Rose (30 lat) potrafił niezwykłym meczem przypomnieć, jak wielkim był talentem.

Zagrał w meczu 41 minut, najwięcej od 2 lat. Zdobył 50 punktów i miał 6 asyst, trafił bardzo dobre 19 z 31 rzutów. Do tego zaliczył kluczową akcję (blok) w obronie, gdy Jazz w końcówce mieli szansę wyrównać stan meczu.

D-Rose jak za dawnych czasów, gdy zdobywał nagrodę MVP! Tak to wyglądało:

W takich butach finały NBA wygrywał Kevin Durant! >>
POLECANE

Rozgrywki najlepszej ligi świata znów zapowiadają się rewelacyjnie – wielu faworytów do tytułu, stare i nowe gwiazdy, dziesiątki intrygujących historii. Już pierwszej nocy 74. sezonu NBA zobaczymy derby LA – Lakers zagrają z Clippers.
Znów w roli strażaka przyjdzie Markowi Łukomskiemu poprowadzić zespół w PLK. Według nieoficjalnych doniesień, były szkoleniowiec m.in. Kinga Szczecin i Czarnych Słupsk zastąpi w Starogardzie Gdańskim Marcina Lichtańskiego.