Dość pyskówek z sędziami – LeBron wyrzucony z boiska

Dość pyskówek z sędziami – LeBron wyrzucony z boiska

Share on facebook
Share on twitter

Choć narzekanie na decyzje arbitrów zdarza się prawie co mecz, gwiazdor Cavaliers w meczu z Miami Heat został usunięty z boiska dopiero po raz pierwszy w karierze – po 1082 meczach.

LeBron James i jego królewska kolekcja butów – zobacz >>

Sędzia, który wyrzucił LeBrona tłumaczył, że zawodnik – domagając się gwizdka – agresywnie gestykulował i kilkukrotnie zaatakował go słownie, używając wulgarnego języka. Cavs w tym momencie prowadzili już ponad 20 punktami i na luzie wygrali cały mecz 108:97.

LBJ, niezależnie od tej sytuacji, zaliczył kolejny świetny mecz. Przez niecałe 3 kwarty uzbierał 21 punktów, 12 zbiórek, 6 asyst i 5 przechwytów. Więc spokojnie mógł sobie darować robienie takich scen…
POLECANE

tagi

NBA

Czas na podniebne ewolucje! Gościem podcastu Kamila Chanasa jest Piotr „Grabo” Grabowski, profesjonalny dunker, zwycięzca wielu konkursów wsadów do kosza.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Brak liderów kadry – Mateusza Ponitki i Adama Waczyńskiego – udało się przykryć w jednym z meczów, dzięki rewelacyjnej grze AJ-a Slaughtera i wsparciu ze strony Michała Sokołowskiego i Aarona Cela. W spotkaniach z Izraelem i Hiszpanią traciliśmy zdecydowanie za dużo punktów spod kosza, bardzo potrzeba nam dominującego w obronie środkowego.
25 / 02 / 2020 1:08