Draymond Green – wyrzucony i wyśmiany (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
Nie ma dawnych sukcesów, są tylko dawne problemy. Draymond Green zaliczył dwa faule techniczne w ciągu 11 sekund i wyleciał z boiska, ku uciesze gwiazd Lakers. A Warriors przegrali mecz 86:116.
Draymond Green (fot. Wikimedia Commons)

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

Dwa mecze odpoczynku z powodu kontuzji miednicy, po czym Draymond Green nie dał rady dograć kolejnego spotkania do końca. Nawet nie wytrwał do połowy spotkania i został wyrzucony z boiska za dwa faule techniczne.

Oba przewinienia techniczne nastąpiły prawie jedno po drugim w połowie drugiej kwarty. W obu przypadkach Green w jakiś sposób łapał się z Dwightem Howardem. Najpierw po faulu na środkowym Lakers Green dostał pierwszego „dacha” za dyskusję z sędziami.

W kolejnej akcji faulował Howarda, powodując jego upadek. Green postanowił się wyładować krzycząc nie w kierunku sędziego, ale w powietrze. To jednak nie spodobało się arbitrowi, który dał mu w tym momencie drugi faul i usunął z boiska.

Draymond jeszcze trochę pokrzyczał na sędziego, po czym opuścił boisko. Skończył spotkanie z 2 punktami, 4 asystami i 4 faulami w 10 minut gry. Jego zachowanie bardzo spodobało się ławce Lakers, której w radości przodował odpoczywający w tym meczu LeBron James.

Green jest najzdrowszym z liderów mistrzowskiego składu Golden State Warriors. W związku z tym frustracja na pewno w nim rośnie razem z kolejnymi porażkami. Warriors w tej chwili szorują o dno tabeli z wynikiem 12-47. Green po dwóch meczach absencji wyszedł na starcie z Lakers i wcale nie poprawił sobie humoru.

PZ

Kuriozalny materiał, nawet jak na reputację prezesa PZKosz. W serwisie Interia ukazało się nagranie, w którym Radosław Piesiewicz formułuje szereg poważnych zarzutów pod adresem Polskiego Cukru Toruń i byłego prezesa Macieja Wiśniewskiego, chociaż przyznaje się, że nie wie, czy te oskarżenia są prawdziwe.
24 / 02 / 2021 14:58

NBA

Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Z pierwszych 4 meczów eliminacji do Eurobasketu 2022 Hiszpania wygrała tylko 2, lecz wystarczyło to, by zapewnić sobie awans. Korzysta z tego trener Sergio Scariolo, który na „bańkę” w Gliwicach przywiezie mocno eksperymentalny skład, z trzema potencjalnymi debiutantami.