Drugoligowy klub funduje wylot na mecz NBA!

Chcesz zobaczyć mecze NBA na żywo? Nic prostszego. Przyjdź na drugoligowy mecz w Katowicach, traf rzut z połowy i wygraj bilety do Stanów Zjednoczonych!
Załóż konto w Superbet i odbierz 1554 zł na start!

– To się nazywa rozmach! – napisał na facebookowej grupie jeden z kibiców. Podpisujemy się pod tymi słowami. Wystarczył jeden wpis w mediach społecznościowych, by zainteresowanie drugoligowym klubem z Katowic momentalnie wzrosło.

Przy organizacji meczów domowych bardzo ważna jest frekwencja na trybunach. Jednak aby kibic jeszcze mocniej chciał przyjść na sportowe widowisko, często organizuje się różnorakie konkursy i zabawy. Nagrody są mniej lub bardziej cenne – może to być drobny upominek od sponsora, a może być również czek o wartości kilkuset złotych.

KS 27 Katowice poszły o krok dalej. Co prawda już wcześniej, przy okazji meczów u siebie, organizowano konkurs rzutów z połowy, natomiast wtedy do zdobycia było “jedynie” 1000 złotych. Podczas najbliższego spotkania nagrodą za celny rzut będzie… tygodniowy wyjazd do Stanów Zjednoczonych! Oczywiście nie zabraknie elementów koszykarskich, które będą podstawą pobytu. Szczęśliwiec wybierze się na dwa mecze NBA w Nowym Jorku. Robi wrażenie, prawda?

Chętnych na starcie Katowic z Kątami Wrocławskimi nie powinno brakować. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w hali przy ul. Mikołowskiej 131 w Katowicach. Podopieczni Marcina Lichtańskiego w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Obecnie są wiceliderami drugoligowej grupy D.