Duże wzmocnienie Arki – Armani Moore powraca!

Share on facebook
Share on twitter
Kilka sezonów temu bardzo dobrze prezentował się w Stelmecie, teraz ponownie zagra w PLK. Arka Gdynia poinformowała, że jej nowym zawodnikiem został Amerykanin Armani Moore, ostatnio grający w Bundeslidze.
Armani Moore (fot. Paweł Skraba/Plk.pl)

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Po kontuzji rozgrywającego/rzucającego Phila Greene’a, która jeszcze solidne kilka tygodni przerwy, wydawało się, że Arka raczej rozglądać się będzie za wzmocnieniem na pozycjach 1-2. Tymczasem w kwestii obwodu zespół z Gdyni postawił wykazać cierpliwość, wzmocnił się zatem graczem, który raczej bywał skrzydłowym.

Armani Moore (25 lat, 196 cm) to wszechstronny, atletyczny zawodnik, ceniony za grę w obronie. W sezonie 2016/17 był mistrzem Polski w barwach Stelmetu. Spędzał na boisku ok. 21 minut, notował ok. 8 punktów i 4 zbiórek na mecz, trafiał bardzo dobre 43% rzutów z dystansu.

Po występach w Zielonej Górze Armani przeniósł się do Bundesligi, do zespołu z Oldenburga. Potem grał jeszcze w Nowej Zelandii i ponownie w Niemczech. W końcówce ubiegłego sezonu zagrał 9 meczów w barwach Eisbären Bremerhaven, z którym zresztą zaliczył spadek z ligi. Notował średnie na poziomie 12.2 punktu oraz 3.1 zbiórki na spotkanie.

RW

POLECANE

tagi