Dziś mecz Polska vs. Holandia – jest transmisja!

Share on facebook
Share on twitter

Tuż przed wylotem do Chin, w środę w Lublinie reprezentacja Polski koszykarzy zmierzy się w sparingu z ekipą Holandii. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30 i będzie transmitowany przez TVP Sport.

Mike Taylor / fot. A. Romański, PZKosz

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Po rozegraniu w weekend turnieju w Hamburgu, Polacy już w środę zmierzą się w Lublinie z Holandią. Będzie to ostatni sparing przed wylotem do Chin, gdzie nasza reprezentacja rozegra jeszcze kolejne 3 gry kontrolne – z Iranem, Nigerią i Czarnogórą. Jednocześnie, to jedyny mecz, jaki reprezentacja Polski tego lata zagra w naszym kraju.

Po niezadowalających wynikach, a także słabej grze na turnieju w Hamburgu, przyszedł czas na zwycięstwo. Holandia to dużo niżej notowany zespół od reprezentacji Polski i nie ma wątpliwości, kto będzie w środę faworytem.

Z Holendrami mierzyliśmy się niedawno podczas eliminacji do mundialu. W pierwszy wyjazdowym spotkaniu rozbiliśmy rywali 105:78. W Gdańsku, w meczu zamykającym eliminację, mając już zapewniony awans, Polacy wygrali 85:76.

Środowe spotkanie Polska – Holandia rozpocznie się o 18:30 w Hali Globus w Lublinie. Transmisja w TVP Sport, a także w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej sport.tvp.pl.