Ekipa LeBrona kupuje domy w Los Angeles

Share on facebook
Share on twitter

Rezydencje niedaleko Hollywood mają już i LeBron James, i jego przyjaciel oraz biznesowy partner Maverick Carter, a od niedawna – także agent Rich Paul.

los_angelesZałóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>

Amerykańskie media podają, że cała trójka kupiła domy w Los Angeles w ciągu ostatniego roku. I od razu zadają zasadne, nawet jeśli postawione nieco na wyrost pytanie: czy to oznacza, że LeBron James planuje przenosiny do jednego z klubów z LA?

Mistrz NBA niedawno podpisał trzyletni kontrakt z Cleveland Cavaliers, który jest warty 100 mln dolarów. I choć celem nr 1 jest z pewnością obrona tytułu, a może i mistrzowska dynastia, to wiadomo też, że LeBron ma opcję odstąpienia od trzeciego roku umowy. A tacy Lakers – ba, każdy klub NBA – wzięliby go w każdym momencie i pewnie za każde pieniądze.

Obóz Jamesa zakupy nieruchomości w Los Angeles tłumaczy oczywiście inaczej. Jeśli chodzi o Richa Paula, agenta LeBrona i szefa agencji Klutch Sports, to decyzja wynika z faktu, że coraz więcej jego klientów przenosi się do Los Angeles w czasie lata. Tam mieszkają i przygotowują się do sezonu.

Dotyczy to także LeBrona, ale oprócz niego – Tristana Thompspna, Johna Walla, Cory’ego Josepha czy Bena Simmonsa. Ten ostatni, młody gwiazdor Philadelphia 76ers, trenował ostatnio właśnie m.in. z LeBronem, a ich zajęcia obserwował w Los Angeles Paul.

Z kolei Maverick Carter właśnie spod wzgórz Hollywood dogląda rozrastających się interesów Jamesa poza koszykówką, m.in. medialnej spółki SpringHill Entertaiment.

Dla porządku – rezydencja Jamesa w Los Angeles jest warta 21 mln dolarów, dom Cartera – 3,47 mln, a nowa chata Paula – 3 mln.

Załóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>