• Home
  • NBA
  • Enes Kanter (chwilową) gwiazdą wrestlingu (WIDEO)

Enes Kanter (chwilową) gwiazdą wrestlingu (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
Turecki środkowy Enes Kanter nigdy nie ukrywał, że jest fanem cyrku profesjonalnych zapasów federacji World Wrestling Entertainment. W poniedziałek Kanter pojawił się na gali WWE w słynnej nowojorskiej Madison Square Garden i zdobył nawet jeden z pasów mistrzowskich.

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

W ostatnich latach Enes Kanterwielokrotnie dzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami, czy też materiałami wideo z udziałem największych gwiazd wrestlingu. W poniedziałek 27-latek poszedł jednak o krok dalej.

Przed rozpoczęciem telewizyjnego przekazu z odbywającej się w każdy poniedziałek gali „Raw”, Kantera zaproszono do pojawienia się na ringu. Turecki środkowy został raczej chłodno przyjęty przez fanów w MSG, być może z powodu stylu rozstania się z New York Knicks, którzy zwolnili go w lutym tego roku.

Buczenie zamieniło się jednak w brawa, gdy Kanter skutecznie zaatakował zapaśnika o ksywce R-Truth(nie, to nie jest Paul Pierce) i zdobył posiadany przez niego pas mistrzowski 24/7. Turek szybko jednak zadbał o kolejną chłodną reakcję fanów, gdyż zaprezentował im założoną pod dresem koszulkę Boston Celtics z numerem 11.

Cała sekwencja zakończyła się rewanżowym atakiem R-Trutha na Kantera, który po kilkudziesięciu sekundach stracił zdobyty chwilę wcześniej tytuł.