PRAISE THE WEAR

EuroBasket 2022: Łabędź odwinął magnetowid

EuroBasket 2022: Łabędź odwinął magnetowid

Komentator TVP Sport jednym zdaniem sprawił, że wszyscy przenieśliśmy się ponownie do kolorowych lat 90-tych.

Poniedzałkowe spotkanie Polski z Izraelem, ze studia w Warszawie komentowali Ryszard Łabędź i Piotr Sobczyński. Na Twitterze zrobiło się głośno po kontrze Jakuba Garbacza.

Redaktor Ryszard Łabędź, doświadczony komentator, który zasłynął transmisjami NBA w latach 90-tych z Włodzimierzem Szaranowiczem, jednym zdaniem sprawił, że wszyscy przenieśliśmy się w czasie do minionej epoki:

– Garbacz! Nie tylko za trzy! Proszę popatrzeć, proszę to sobie to odwinąć na magnetowidach. Myślę, że realizator pokaże, jak to wyglądało!

My za to określenie, do Ryszarda Łabędzia nie mamy żadnych pretensji. Przez chwilę zrobiło się naprawdę nostalgicznie! Zapamiętamy te magnetowidy na długo!

Zdania co do komentatorów zawsze będą podzielone. Na Twitterze pytaliśmy, kto Waszym zdaniem powinien komentować EuroBasket 2022. Sprawdźcie odpowiedzi w komentarzach:

To nie był jedyny highlight tego meczu. Social media manager EuroBasketu świetnie zareagował na akcję A.J-a Slaughtera, nazywając ją ass-systą!

Co jeszcze zapamiętamy na długo z tego spotkania? Trójkę równo z syreną Aleksandra Balcerowskiego, który zagrał swoje najlepsze spotkanie na turnieju – rzucił 17 punktów, był 8/10 z gry, miał także 2 asysty.

“Szpaku” wygląda w Pradze bardzo solidnie. Po trzech meczach ma średnie 12.3 punktów, trafia 70.8% rzutów za dwa (!!!), ma 4.0 zbiórki i 2.7 asyst. Statystyka +/- także wypada na jego korzyść. Polska z Balcerowskim na parkiecie jest lepsza od rywali o 5.7 punktów.

Dziś o godz. 14:00 zagramy z Holandią. Mamy nadzieję, że już nastawiliście magnetowidy na nagrywanie i będzie razem z nami ściskać kciuki za Polaków.

Kosma Zatorski

Superbet – najlepsze kursy na koszykówkę. Cashback 1300 i do 200 zł na start. Sprawdź! >>

POLECANE

tagi

Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami