Genialny D’Angelo Russell – wielki powrót Nets

D’Angelo Russell zdobył w czwartej kwarcie aż 27 ze swoich 44 punktów w tym spotkaniu. Brooklyn Nets wygrali na wyjeździe z Sacramento Kings 123:121, mimo że przegrywali już aż 28 punktami.

D’Angelo Russell / fot. wikimedia commons

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Czwarta kwarta pojedynku między Kings i Nets rozpoczęła się od wyniku 103:78 dla Sacramento. Nic nie zwiastowało tego, że Brooklyn stać na tak wielki zryw, by jeszcze to spotkanie wygrać.

Wtedy do gry stawił się D’Angelo Russell i potwierdził, dlaczego w tym sezonie grał w Meczu Gwiazd. Russell zdobył w samej czwartej kwarcie 27 punktów ze swoich 44 w tym spotkaniu, co także jest rekordem jego kariery.

D’Angelo trafił 17 z 33 rzutów z gry, 6 trójek i miał 12 asyst. To on porwał zespół do odrabiania strat, choć sytuacja w tym meczu był już beznadziejna. Nets przegrywali już nawet różnicą 28 punktów.

W całym sezonie Russell notuje średnie na poziomie 20,7 punktu, 6,9 asysty i 3,7 zbiórki. Trafia także 37% rzutów za 3 punkty. D’Angelo wyraźnie wszedł na poziom wyżej, poziom gwiazdy, a dowodem nie tylko jest udział w Meczu Gwiazd, ale i takie występy jak ten.

Nets obecnie są na 7. miejscu w Konferencji Wschodniej – bilans 37-36. Przed nimi są Detroit Pistons, którzy mają praktycznie taki sam bilans. Za plecami mają Miami Heat, ale ci mają 3 zwycięstwa mniej przy takiej samej liczbie porażek. Niewykluczone, że to Brooklyn skończy jako szósta siła na Wschodzie w tym sezonie, za wielką czwórką (76ers, Celtics, Bucks, Raptors) i rewelacyjnymi Indiana Pacers.

Trwa piękny sen Czarnych Słupsk, którzy w niedzielę wygrali czwarte kolejne spotkanie – i to z nie byle kim! Na własnym parkiecie przy fantastycznej atmosferze wygrali 88:80 z Agred BM Stal Ostrów Wielkopolski, po raz kolejny pokazując wielki charakter.
27 / 09 / 2021 9:35
Wrocławianie nie mieli łatwej przeprawy, ale w drugiej połowie potwierdzili przewagę umiejętności i głębi składu. Asseco Arka przez przez 20 minut była rywalem równorzędnym, później nie była jednak w stanie sprostać tempu ataku Śląska. Goście wygrali w Gdyni 80:65.
26 / 09 / 2021 20:07

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, definiowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.
14 / 09 / 2021 8:37

W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 2 cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
23 / 09 / 2021 23:09
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Nie brakuje gorących tematów: co sądzić o obowiązku szczepień zawodników? Czy płatne transmisje z 1. ligi mają w ogóle sens? Co z dziką kartą dla Turowa?
22 / 09 / 2021 17:47
TBS Śląsk II Wrocław wygrał swój pierwszy mecz w sezonie Suzuki 1. ligi z PGE Turowem niecodziennym wynikiem 142:56. Gospodarze w obu pierwszych kwartach zdobywali po 41 punktów, nie dając żadnych szans drużynie ze Zgorzelca, która nie wyrobiła się z budową składu.
27 / 09 / 2021 21:35
Genialna atmosfera w jednej z najpiękniejszych hal w Europie. Występ Mateusza Ponitki, jedynego Polaka w Eurolidze. Pierwszy mecz Żalgirisu przed publicznością w Kownie. Gość specjalny: Radosław Hyży. Przeżyj to wszystko na żywo, jadąc na wycieczkę z PolskiKosz.pl!