Genialny rzut – James Harden wygrywa z Warriors (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Tego gościa nie da się ostatnio zatrzymać! James Harden trafił arcytrudną trójkę w dogrywce, zdobył 44 punkty, a Houston Rockets pokonali Golden State Warriors 135:134.

adidas Harden Vol. 2 – w tych butach James Harden gra jak MVP >>

Od kilku tygodni James Harden dokonuje w NBA rzeczy niezwykłych i nie inaczej było w meczu z mistrzami NBA. Trafił nieprawdopodobny rzut za 3 punkty na 2.7 sekundy przed końcem dogrywki – mimo asysty kilku obrońców. W całym spotkaniu zanotował triple double – z 44 punktami, 15 asystami i 10 zbiórkami.
Zobaczcie ten niezwykły rzut!

adidas Harden Vol. 2 – w tych butach James Harden gra jak MVP >>

To był bezapelacyjnie jeden z najlepszych meczów dotychczasowego sezonu. Warriors mieli jeszcze szansę na wygraną, ale trójka Kevina Duranta nie dosięgnęła celu. Durant miał 26 punktów, a Stephen Curry aż 35, ale i tak to nie wystarczyło na rozpędzonych Rockets, którzy wygrali 9 z ostatnich 10 meczów.

W każdym z ostatnich 10 spotkań Harden zdobywał ponad 30 punktów i notuje w nich średnią 40.8 punktu. Od 5 meczów nie schodzi już poniżej 40 oczek. Dyskusja o tym, kto powinien być MVP obecnego sezonu chwilowo nie ma sensu.

Oto skrót całego meczu:
POLECANE

Zespół z Gdyni, licząc PLK i EuroCup, przegrał 5 meczów z rzędu, a w ostatnich 4 nie zdobył nawet 70 punktów. Brak drugiego rozgrywającego mocno się teraz odbija na zmęczeniu i grze pozostałych zawodników, jednak – naszym zdaniem – decyzja o zatrudnieniu Armaniego Moore’a ma sens.

tagi