Genialny Luka Doncić – wielka końcówka z Houston (WIDEO)

Genialny Luka Doncić – wielka końcówka z Houston (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Zdobył 11 punktów w ciągu 2 minut i uratował wygraną Mavs w spotkaniu z Rockets. Luka Doncić raz jeszcze zadziwił całą NBA, prowadząc swój zespół do zwycięstwa 107:104.

W takich butach w NBA błyszczy Kyrie Irving >>

Wydawało się, że już jest po meczu – Rockets prowadzili z Mavs 102:94 na 3 minuty przed końcem. Wtedy jednak sprawy w swoje ręce (dosłownie – jak wielki lider) wziął Luka Doncić i zdobył 11 punktów z rzędu. Po kolejnej trójce, z charakterystycznym stepbackiem, hala w Dallas eksplodowała w euforii.

Rozważania o tym, kto powinien być debiutantem roku raczej nie mają już sensu. W całym spotkaniu Słoweniec zanotował 21 punktów i 7 zbiórek. Koniecznie trzeba to zobaczyć!

W takich butach w NBA błyszczy Kyrie Irving >>
POLECANE

tagi

Mimo sporych ubytków kadrowych i zastoju pod koniec meczu, King Szczecin wygrał regionalny pojedynek z PGE Spójnią w Stargardzie 72:64. Rewelacyjny mecz zagrał Mateusz Zębski, imponujący zaangażowaniem i wszechstronnością.
25 / 09 / 2020 22:59

NBA

Drugi odcinek #StrefaChanasa na rozpoczęcie koszykarskiego sezonu 2020/21! Gośćmi Kamila są: trener Mihailo Uvalin oraz Radosław Hyży, był znany zawodnik, a obecnie także trener. Czego spodziewają się po zespołach ekstraklasy?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53