Gordon Hayward już w świetnej formie – trafia jak maszyna (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Powrót do gry skrzydłowego Boston Celtics jest już coraz bliższy. Nagrania z treningów Gordona Haywarda wyglądają bardzo obiecująco.

Buty UNDER ARMOUR CURRY 5 – prawdziwy hit! >>

Świetny skrzydłowy, po przejściu do Bostonu z Utah Jazz, opuścił praktycznie cały sezon po paskudnej kontuzji kostki odniesionej już w pierwszym meczu z Celtics. Wszystko wskazuje na to, ze 28-letni zawodnik będzie gotowy do gry od początku nowych rozgrywek. Zobaczcie, jak prezentuje się na treningu:

Buty UNDER ARMOUR CURRY 5 – prawdziwy hit! >>
NBA

Luka kontra CP3, czyli pojedynek między Dallas Mavericks a Phoenix Suns to zdecydowanie najciekawsze starcie czwartkowej nocy w NBA. Zmierzą się bowiem dwa najgorętsze w tej chwili zespoły Zachodu – Mavs i Suns przystąpią do tego pojedynku z serią czterech kolejnych zwycięstw na koncie.
20 / 01 / 2022 20:37
Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Jeszcze jedno dobrze znane polskim kibicom nazwisko wraca na parkiety PLK. Tym razem chodzi o Roberta Johnsona (26 lat, 193 cm), który z powodzeniem grał już w Dąbrowie Górniczej, a teraz wzmocni na obwodzie Legię Warszawa, choć był już jedną nogą w greckim Iraklisie.
19 / 01 / 2022 11:24
Bardzo doświadczony w PLK zawodnik od dłuższego czasu mocno pożądany przez kluby pierwszej ligi. Teraz okazuje się, że skrzydłowy rzeczywiście znalazł sobie nową drużynę – to WKK Wrocław. Tam właśnie Artur Mielczarek ma zamiar dokończyć trwające rozgrywki.
14 / 01 / 2022 18:51