#graMYdlaKOSZAROWEJ – akcja klubów sportowych

Share on facebook
Share on twitter
Szczytna inicjatywa klubów sportowych z Wrocławia - zbiórka pieniędzy dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. Każdy może dołączyć do akcji - zdecydowanie warto!

Stajemy do walki z COVID-19! Rawlplug przyłączył się do społecznej akcji największego klubu siatkarskiego w regionie Gwardia Wrocław i bierze udział w zbiórce pieniędzy dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.

To miejsce, w którym każdego dnia personel medyczny walczy o zdrowie i życie Dolnoślązaków – być może również Waszych bliskich. Tymczasem szpital nie ma dostępu do niezbędnego minimum sprzętu, który tę ciężką pracę, w jakiej ryzykują w dzień i w nocy, pomógłby im wykonać. Potrzeby są ogromne i każda, nawet minimalna pomoc będzie bezcenna.
ZAANGAŻUJ SIĘ!
https://zrzutka.pl/gramydlakoszarowej

  • Jeśli masz możliwość, wpłać dowolną kwotę.
  • Udostępnij ten post na swojej tablicy.
  • Wyślij informację do rodziny, bliższych i dalszych znajomych – może zechcą wziąć udział
  • A jeśli znasz osoby decyzyjne w firmach – przekaż im wiadomość i zachęć do udziału w akcji.

Bądźmy solidarni. Bądźmy odpowiedzialni. Bądźmy dla tych, którzy tego potrzebują.

r.

NBA

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Nie tylko Anwil Włocławek, ale także Arged BM Slam Stal Ostrów rozegra fazę grupową Fiba Europe Cup we włocławskiej Hali Mistrzów. Oznacza to, że ponownie w roli gospodarza wystąpi w niej Igor Milicić, od niedawna trener ekipy z Ostrowa, a przez poprzednich 5 lat szkoleniowiec Anwilu.