Grzegorz Kulka oficjalnie w Legii – kto następny?

Grzegorz Kulka oficjalnie w Legii – kto następny?

Share on facebook
Share on twitter
Drużyna z Warszawy na dobre rozpoczęła budowę składu. Pierwszym nowym zawodnikiem w zespole trenera Wojciecha Kamińskiego został oficjalnie Grzegorz Kulka. Wkrótce powinny zostać ogłoszone kolejne nazwiska.
Grzegorz Kulka / fot. Legia Warszawa

PZBUK – zarejestruj się i zgarnij casback aż 200 złotych! >>

Potwierdziły się ostatnie nieoficjalne doniesienia o których pisaliśmy w niedzielę – Grzegorz Kulka został zawodnikiem Legii Warszawa (więcej TUTAJ>>). W poprzednim sezonie, w 1. Lidze w barwach Górnika Tran.eu Wałbrzych Kulka notował śr. 14,5 punktu (36,7% za 3 punkty) i 6,6 zbiórki, a jego zespół zajął 1. miejsce w tabeli.

Grzegorz to pierwszy transfer warszawskiej Legii w trakcie tego okresu transferowego. W klubie ważne umowy mają także trener Wojciech Kamiński, Mariusz Konopatzki, Przemysław Kuźkow i Adam Linowski.

Klub ze stolicy intensywnie pracuje nad skompletowaniem polskiego trzonu składu. W kuluarach mówi się o bardzo poważnych rozmowach z zawodnikami Asseco Arki Gdynia – Dariuszem Wyką i Grzegorzem Kamińskim.

Dopięcie tych transferów oznaczałoby dużą przebudowę w Warszawie – z zespołem pożegnaliby się wtedy zapewne Michał Michalak, Jakub Nizioł, Sebastian Kowalczyk, Filip Matczak czy Patryk Nowerski – trzej ostatni grali w Legii przez 2 ostatnie sezony.

W środowisku od kilku dni słychać też plotkę o zainteresowaniu Legii usługami Jakuba Garbacza i Mikołaja Witlińskiego. Oferty klubu z Warszawy dla tych zawodników miały być jednak rekordowo niskie, w związku z czym rozmowy szybko zakończono.

RW

„Skarb kibica” czyli transfery, nazwiska, składy – wszystkie drużyny sezonu 2020/21 w PLK – TUTAJ >>

.

Carl Lindbom z powodu urazu pleców nie zagrał w dwóch ostatnich meczach ligowych Arged BMSlam Stali Ostrów. Pojechał jednak na zgrupowanie kadry swojego kraju i jak nas poinformowano, tam normalnie trenuje i przygotowuje się do meczów reprezentacji. Jak wygląda sytuacja Fina i jego przyszłość w klubie z Ostrowa?
26 / 11 / 2020 19:24

NBA

W najnowszym odcinku podcastu gościem Kamila Chanasa jest Sitek, wrocławski raper. Rozmowa o koszykówce, stylu życia i muzyce – nie brak mocnych tekstów i dobrego humoru!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Ratiopharm Ulm pokonał JobStairs Giessen 106:81 w sobotnim meczu niemieckiej BBL. Spotkanie długo będzie się pamiętać w rodzinie Miliciciów, gdyż Igor Milicić Jr., syn byłego trenera Anwilu Włocławek, w wieku 18 lat zadebiutował i od razu zapunktował w niemieckiej ekstraklasie.
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53