Grzegorz Surmacz: Bez pensji za prawie pół sezonu

Share on facebook
Share on twitter

AZS Koszalin z powodu problemów organizacyjnych i finansowych nie zgłosił się do nowego sezonu PLK. Jego ostatni kapitan, Grzegorz Surmacz mówił o sytuacji w klubie w wywiadzie dla Radia Koszalin.

Grzegorz Surmacz / fot. sportowiec.info, AZS Koszalin

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

Grzegorz Surmacz, były już zawodnik i zarazem kapitan AZS-u Koszalin w rozmowie z Radosławem Żmudzińskim odniósł się m.in. do zaległości klubu wobec zawodników.

Jest mi głupio, że nie dostałem wynagrodzenia za niemal pół sezonu. Mamy grupowy czat i kilka razy w tygodniu rozmawiamy o pieniądzach. Niektórzy sięgają już po porady prawników. Chciałbym jeszcze pograć, ale zobaczymy. Jeśli będę miał być w drużynie, która ma problemy finansowe, to wolę wrócić do Kanady i iść do normalnej pracy. Nie będę musiał wówczas martwić się o wypłatę – mówił zawodnik.

– Jest mi smutno, że nakręcałem kolegów w szatni. Mówiłem „dawajcie, zrobimy to dla kibiców, dostaniemy pieniądze”. Byłem w końcu kapitanem. Chciałem to jednak zrobić dla naszych fanów, dodatkowo moja żona jest z Koszalina – powiedział Grzegorz Surmacz.

Więcej informacji – na stronie Radia Koszalin.

„Rzeczywistość jest brutalna” – wywiad z Markiem Zywertem na temat sytuacji w Koszalinie – czytaj TUTAJ >>
NBA

Luka kontra CP3, czyli pojedynek między Dallas Mavericks a Phoenix Suns to zdecydowanie najciekawsze starcie czwartkowej nocy w NBA. Zmierzą się bowiem dwa najgorętsze w tej chwili zespoły Zachodu – Mavs i Suns przystąpią do tego pojedynku z serią czterech kolejnych zwycięstw na koncie.
20 / 01 / 2022 20:37
Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Jeszcze jedno dobrze znane polskim kibicom nazwisko wraca na parkiety PLK. Tym razem chodzi o Roberta Johnsona (26 lat, 193 cm), który z powodzeniem grał już w Dąbrowie Górniczej, a teraz wzmocni na obwodzie Legię Warszawa, choć był już jedną nogą w greckim Iraklisie.
19 / 01 / 2022 11:24
Bardzo doświadczony w PLK zawodnik od dłuższego czasu mocno pożądany przez kluby pierwszej ligi. Teraz okazuje się, że skrzydłowy rzeczywiście znalazł sobie nową drużynę – to WKK Wrocław. Tam właśnie Artur Mielczarek ma zamiar dokończyć trwające rozgrywki.
14 / 01 / 2022 18:51