Hit na otwarcie sezonu – Arka w Gdyni zagra z Barceloną

Hit na otwarcie sezonu – Arka w Gdyni zagra z Barceloną

Share on facebook
Share on twitter

Jeśli nowa jakość, to po całości! Klub z Gdyni poinformował, że 15 września na własnym parkiecie zagra towarzyski mecz z Barceloną, stałym uczestnikiem Euroligi, jednym z najsilniejszych hiszpańskich zespołów.

Jakub Garbacz / fot. A. Romańsk, plk.pl

Nike Zoom KD11 „Still KD” – zagraj w butach Kevina Duranta! >> 

Od kilku tygodni jest już jasne, że z zespołu środka tabeli, jakim było Asseco, Arka Gdynia stanie się jedną z drużyn ligowej czołówki, rywalizującym dodatkowo w EuroCup, prestiżowym i silnym sportowo, europejskim pucharze.

Pierwszym krokiem były transfery – drużyna prowadzona przez Przemysława Frasunkiewicza sięgnęła po mocny zestaw graczy zagranicznych. W najbliższym sezonie w Gdyni zagrają James Florence, Deividas Dulkys, Josh Bostic i Robert Upshaw. Z polskich graczy zatrudniono m.in. Adama Łapetę i Filipa Dylewicza.

We wtorek okazało się, że rozmach dotyczy nie tylko budżetu, ale również otoczki. Otwarciu sezonu towarzyszyć ma mecz z Barceloną, która – choć poprzedni sezon miała nieco rozczarowujący – jest jedną z najlepszych marek w Europie. Drużyna prowadzona przez słynnego Serba Svetislava Pesicia ma zagrać w Gdyni 15 września. Arka niebawem ma poinformować o szczegółach dotyczących biletów na to spotkanie.

Nike Zoom KD11 „Still KD” – zagraj w butach Kevina Duranta! >> 
POLECANE

tagi

„Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa. Pieśni o Małym Rycerzu”. Pieśń znana z hal siatkarskich już niedługo może zagościć na meczach Śląska Wrocław. I to nie w chwilach słabości, ale w uznaniu dla pracy trenera Olivera Vidina. Pod jego wodzą drużyna 17-krotnego mistrza Polski wygrała 6 z 9 spotkań i jest na dobrej drodze, aby awansować do fazy play-off.
27 / 01 / 2020 18:33

NBA

Właściwy ruch, oznaka szacunku i szansa, aby należycie przygotować pożegnanie. NBA oficjalnie przełożyła wtorkowe starcie między Los Angeles Lakers a Los Angeles Clippers z powodu tragicznej śmierci Kobe Bryanta, który zginął w katastrofie helikoptera w niedzielę.
28 / 01 / 2020 0:22
Niezwykły filmik zapada w pamięć równie mocno, jak i urywki z grą Kobego w NBA. Za kilkuminutowe arcydzieło “Dear Basketball” koszykarz został w 2018 roku uhonorowany Oscarem. Warto zobaczyć to wideo w całości!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24