Hitem Anwil z Arką – znamy pary Pucharu Polski!

Hitem Anwil z Arką – znamy pary Pucharu Polski!

Share on facebook
Share on twitter

Anwil z Arką oraz Stelmet ze Stalą – to najciekawsze pary ćwierćfinałów. W stołecznym ratuszu przeprowadzono w czwartek losowanie Turnieju Pucharu Polski, który w dniach 14-17 lutego odbędzie się w Warszawie.

fot. A. Romański, plk.pl

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>

Turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski odbędzie się w Arenie Ursynów w Warszawie od 14 do 17 lutego 2019 r. Zagrają w nim gospodarze: Legia Warszawa oraz siedem najlepszych drużyn w tabeli Energa Basket Ligi na dzień 13 stycznia 2019 r.: Stelmet Enea BC Zielona Góra, Polski Cukier Toruń, Anwil Włocławek, Arka Gdynia, BM Slam Stal Ostrów Wlkp., Polpharma Starogard Gdański oraz MKS Dąbrowa Górnicza.

Oto pełny zestaw par ćwierćfinałowych:

Legia Warszawa – Polpharma

Stelmet Enea BC – BM Slam Stal

*

Polski Cukier – MKS Dąbrowa

Anwil Włocławek – Arka Gdynia

Legia oraz trzy czołowe drużyny: Stelmet Enea BC, Polski Cukier oraz Anwil były rozstawione w losowaniu ćwierćfinałów. Zespół z Warszawy swój pierwszy mecz na pewno rozegra w czwartek o godz. 18:00.

Turniej finałowy odbędzie się po raz trzeci w Arenie Ursynów w Warszawie. Rozegrane zostaną: ćwierćfinały (po dwa w czwartek i piątek), półfinały (sobota) i finał (niedziela). Drużyny pokonane w ćwierćfinałach i półfinałach odpadają z rywalizacji. W poprzednim sezonie po trofeum sięgnęła ekipa Polskiego Cukru Toruń, która w finale pokonała Stelmet Eneę BC Zielona Góra 88:80. MVP całego turnieju został wybrany Karol Gruszecki.

red.

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>
POLECANE

tagi

NBA

Czas na podniebne ewolucje! Gościem podcastu Kamila Chanasa jest Piotr „Grabo” Grabowski, profesjonalny dunker, zwycięzca wielu konkursów wsadów do kosza.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Brak liderów kadry – Mateusza Ponitki i Adama Waczyńskiego – udało się przykryć w jednym z meczów, dzięki rewelacyjnej grze AJ-a Slaughtera i wsparciu ze strony Michała Sokołowskiego i Aarona Cela. W spotkaniach z Izraelem i Hiszpanią traciliśmy zdecydowanie za dużo punktów spod kosza, bardzo potrzeba nam dominującego w obronie środkowego.
25 / 02 / 2020 1:08