PRAISE THE WEAR

InStat TV – płatne transmisje z 1 ligi

InStat TV – płatne transmisje z 1 ligi

PZKosz poinformował dziś o nawiązaniu współpracy z nowym partnerem w kwestii transmisji spotkań Suzuki 1. Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet. Dostawcą transmisji przez co najmniej dwa następne sezony będzie Instat TV. Za oglądanie meczów trzeba będzie płacić.
Jakub Koelner / fot. WKK Wrocław

Super Game Jackpot – spróbuj się TUTAJ>>

To nowa w Polsce platforma streamingowa. Wiadomo już, że będzie oferować co najmniej trzy rodzaje pakietów: pojedynczy mecz, pakiet klubowy lub pakiet ligowy. Spotkania będą obsługiwane przez jedną kamerę i będą z komentarzem. Dodatkowo jeden mecz tygodniowo w 1LM i EBLK będzie transmitowany przez cztery kamery, za darmo na YouTube. 

InStat to firma założona w 2007 roku, oferuje sportowym podmiotom z różnych dyscyplin zaawansowane platformy statystyczne. Teraz wchodzi i na rynek transmisji. 

PZKosz nie przedłużył więc współpracy z TVcom.pl, który w poprzednim sezonie transmitował obie ligi w internecie bez opłat dla widzów. Odnośnie nowego dostawcy wiadomo też już, że większość meczów będzie on realizował przy pomocy nie kamery jako takiej, a kamery w smartfonie z wykorzystaniem aplikacji do przesyłania strumieniowego. 

Super Game Jackpot – spróbuj się TUTAJ>>

POLECANE

tagi

Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami