Ivan Almeida po zabiegu – teraz powrót do formy!

Ivan Almeida po zabiegu – teraz powrót do formy!

Share on facebook
Share on twitter

Gwiazda Anwilu Włocławek w środę przeszła zabieg kontuzjowanej stopy. Ivan Almeida podaje, że wszystko poszło dobrze i rozpoczyna rehabilitację.

Ivan Almeida / fot. A. Romański, plk.pl

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

O tym, że tuż po za kończeniu finałów Kabowerdeńczyka czeka pilna operacja, mówił trener Igor Milicić w jednym z telewizyjnych wywiadów. I faktycznie, zabieg już przeprowadzono, a sam zawodnik poinformował, że wszystko zakończyło się sukcesem.

– Zabieg poszedł dobrze i teraz już wszystko jest OK. Ponieważ mnóstwo osób pyta się, jak to było możliwe, aby grać w finałach z kontuzją, to wam teraz powiem, że grałem tak na ok. 60-70 procent moich możliwości. Oczekujcie mojego powrotu do pełni formy i uwierzcie, że wrócę silniejszy – napisał Ivan Almeida w środę wieczorem na Twitterze.

Lider Anwilu grał mecze z kontuzją, ale nie przeszkodziło mu to w świetnych finałowych występach z Polskim Cukrem Toruń, za które otrzymał nagrodę MVP. Almeida otwarcie deklaruje, że jest gotów pozostać we Włocławku i usiąść do rozmów o nowym kontrakcie.

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>
POLECANE

Chaotyczny, pełen spięć mecz, zakończony zwycięstwem faworytów. Anwil pokonał na własnym parkiecie PGE Spójnię 110:84. W ważnych rolach wystąpili polscy gracze zespołu z Włocławka – Michał Sokołowski i Jakub Karolak.

tagi

Doczekał się swojej szansy i perfekcyjnie ją wykorzystuje. Jakub Karolak ostatnimi meczami pokazuje, że zasługuje na większe minuty w rotacji Anwilu. Przy okazji sobotniej wygranej ze Spójnią zdobył aż 25 punktów, trafił rewelacyjne 6/7 z dystansu.
25 / 01 / 2020 20:43

NBA

Łudziliśmy się, że to plotka. Ale informację portalu TMZ potwierdził także Adrian Wojnarowski. Legendarny koszykarz Kobe Bryant zginał dziś w katastrofie helikoptera.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Świetna skuteczność, wsad i efektowny blok w trybuny. Drugi solidny mecz rozegrał w piątek Zion Williamson i przyznał, że czuł się dużo lepiej i pewniej niż podczas debiutu. New Orleans Pelicans cały czas obchodzą się jednak ze swoim debiutantem w bardzo ostrożny sposób i nie pozwalają mu grać w końcówkach spotkań. Tym razem przegrali z Denver 106:113.
25 / 01 / 2020 13:26
Pudłuje na potęgę! Choć nadal nikt w NBA nie jest nawet blisko dogonienia Jamesa Hardena w klasyfikacji najlepszych strzelców tego sezonu to jednak ostatnio “Brodacz” znacząco obniżył loty. Na całe szczęście dla Rockets ma on teraz bardzo dobre wsparcie.
25 / 01 / 2020 13:08
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24
Doświadczony rzucający Stelmetu ma już zgodę klubu na wyjazd z reprezentacją Polski 3×3 na turnieje kwalifikacyjne przed Tokio 2020. – Występ na igrzyskach olimpijskich byłby zwieńczeniem mojej kariery – mówi Przemysław Zamojski.
21 / 01 / 2020 17:30