REDAKCJA

Ivan Almeida – trenuje we Włocławku i czeka na oferty

Ivan Almeida – trenuje we Włocławku i czeka na oferty

Kilka dni temu rozwiązał kontrakt w czeskim Nymburku, a teraz czekając na oferty trenuje we Włocławku z trenerem przygotowania motorycznego Anwilu (przynajmniej tak twierdzi). Czy Ivan Almeida zagra w tym sezonie w PLK? Trwają gorące dyskusje.
Ivan Almeida / fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak gorącym nazwiskiem jest Ivan Almeida, czyli MVP zeszłorocznych finałów i sezonu 2017/18. Jego rozstanie z ERA Nymburk rozbudziło apetyty kibiców w Polsce, którzy z powrotem widzieliby go w PLK.

Ivan Almeida jeszcze te apetyty podsycił – na swoim Instagramie dodał zdjęcie (foto poniżej) z trening z Hubertem Śledzińskim, trenerem przygotowania motorycznego w Anwilu, co ma oznaczać, że Kabowerdeńczyk przebywa w Polsce, we Włocławku.

Almeida zapewne oczekuje teraz na oferty i z racji swojej dużej marki w Polsce, skłonny by był ponownie występować w PLK. Czy w PLK znajdą się jednak chętni na jego usługi, którzy mają wolną gotówkę na taki transfer? Na dziś takiego zespołu nie widać, ale ruchy kadrowe mogą być przecież dynamiczne, mogą zdarzyć się kontuzje ważnych graczy itp.

Tak czy inaczej, dość dziwne jest, że gracz o tych umiejętnościach i dorobku, nie może znaleźć klubu na stałe.

RW

źródło; Ivan Almeida / Instagram

.

POLECANE

tagi

Przed nami dwa spotkania. W Stargardzie PGE Spójnia zagra z ekipą ze Słupska, a w Bydgoszczy Enea Abramczyk Astoria będzie chciała sprawić niespodziankę w starciu z mistrzami Polski.
26 / 11 / 2022 16:48

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Przed nami kolejne zmagania zespołów Energa Basket Ligi Kobiet w rozgrywkach FIBA Eurocup Women oraz FIBA Women Euroleague. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach.