PRAISE THE WEAR

Jest terminarz NBA – na początek Zion i derby LA!

Jest terminarz NBA – na początek Zion i derby LA!

Liga podała oficjalny terminarz rozgrywek, które ruszają w czwartek, 30 lipca w resortach Disneya pod Orlando. Meczem otwarcia będzie pojedynek New Orleans Pelicans vs. Utah Jazz, a tuż po nim pierwszego dnia zobaczymy starcie Lakers i Clippers.
Luka Doncić i LeBron James / fot. wikimedia commons

PZBUK – zarejestruj się i zgarnij cashback aż 200 złotych! >>

Nietypowe dokończenie sezonu regularnego, w którym każda z 22 drużyn zagra po 8 meczów, potrwa do 14 sierpnia. Przez 2 tygodnie będziemy mieli zatem bardzo intensywną ucztę z NBA, a spotkania niemal każdego dnia rozpoczynać się będą o przystępnych godzinach polskiego czasu. Później nastąpi playoff w tradycyjnym formacie, poprzedzony ewentualną rywalizacją „play-in” pomiędzy ósmą i dziewiątą drużyną w konferencji.

Na otwarcie zobaczymy mecz Pelicans, którzy będą bić się jeszcze o playoff na Zachodzie – ich rywalem będą Utah Jazz. Drugim meczem będzie wielki hit – derby Los Angeles, Lakers vs. Clippers. Szybko przekonamy się, w jakiej formie po przerwie będą LeBron James i spółka.

NBA tradycyjnie będzie można oglądać przez NBA League Pass, w Polsce także w sportowych stacjach Canal+ oraz na stronach niektórych bukmacherów, np. PZBUK.

Terminarz pierwszego weekendu NBA po powrocie przedstawiamy poniżej, wg czasu polskiego. Terminy wszystkich meczów znajdziesz TUTAJ >>

Czwartek, 30.07:
Utah vs. New Orleans, 0:30
LA Clippers vs. L.A. Lakers, 3:00

Piątek, 31.07
Orlando vs. Brooklyn, 20:30
Memphis vs. Portland, 22:00
Phoenix vs. Washington, 22:00
Boston vs. Milwaukee, 0:30
Sacramento vs. San Antonio 2:00
Houston vs. Dallas 3:00

Sobota, 01.08
Miami vs. Denver, 19:00
Utah vs. Oklahoma City, 21:30
New Orleans vs. LA Clippers, 0:00
Philadelphia vs. Indiana, 1:00
L.A. Lakers vs. Toronto, 2:30

Niedziela, 02.08
Washington vs. Brooklyn, 20:00
Portland vs. Boston, 21:30
San Antonio vs. Memphis, 22:00
Sacramento vs. Orlando, 0:00
Milwaukee vs. Houston, 2:30
Dallas vs. Phoenix, 3:00

.

POLECANE

tagi

Ta historia w końcu dobiegła końca! Śląsk porozumiał się z Twardymi Piernikami, czego efektem są przenosiny serbskiego koszykarza z Torunia do Wrocławia. W ten sposób ostatni zespół tabeli stracił swojego lidera. Ale czy będzie za nim tęsknić?
7 / 02 / 2023 18:45

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Postaci ustawionej tyłem na zdjęciu dziś na parkiecie nie zobaczymy. Josh Bostic został odsunięty od drużyny, a jego kontrakt prawdopodobnie zostanie rozwiązany. Ale będą inni! Między innymi wracający po kontuzji Kamil Łączyński.