• Home
  • NBA
  • Jest terminarz NBA – wielkie granie od 22 października

Jest terminarz NBA – wielkie granie od 22 października

Share on facebook
Share on twitter

Powroty gwiazd, pojedynki nowych super drużyn i atrakcyjne mecze na start – władze NBA w poniedziałek ogłosiły terminarz na zbliżający się sezon, który ruszy 22 października.

Zion Williamson / fot. NBA League Pass

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Sezon 2019/20 rozpocznie spotkanie w Toronto pomiędzy Raptors a New Orleans Pelicans z Zionem Willamsonem, a zaraz potem zobaczymy pierwszą bitwę o Los Angeles pomiędzy Clippers i Lakers.

Wydarzeniem z pewnością są powroty wielkich gwiazd do miast, gdzie grali w poprzednich sezonach. MVP ostatnich finałów, Kawhi Leonard, już w barwach LA Clippers wróci do Toronto 11 grudnia. Kemba Walker zagra ze swoim Boston Celtics w Charlotte 7 listopada, a Mike Conley przyjedzie do Memphis z Utah Jazz 15 listopada.

Na pewno sporym wydarzeniem będzie powrót do Nowego Orleanu Anthony’ego Davisa, który przecież jasno deklarował już pół roku temu chęć opuszczenia Pelicans. Lakers zagrają w Nowym Orleanie 27 października.

Tego samego dnia Kyrie Irving, już jako gracz Brooklyn Nets, rozegra spotkanie w Bostonie, gdzie spędził ostatnie lata. 22 grudnia zaś Paul George odwiedzi Oklahoma City, a 9 stycznia zawita tam Russell Westbrook z jego nowymi Houston Rockets.

Bogato obsadzony będzie ponownie „Christmas Day” 25 grudnia (więcej TUTAJ>>). Mecz Gwiazd tym razem planowany jest na 16 lutego, a 15 kwietnia aż 26 z 30 zespołów zamknie sezon regularny.

RW