Jimmer Fredette szaleje – będą rekordy jak w Chinach? (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
Jimmermania być może już w przyszłym sezonie w Eurolidze. W przedsezonowym sparingu, Panathinaikos Ateny pewnie pokonał rosyjski Unics Kazań 94:76, a Jimmer Fredette zdobył 31 punktów.
Jimmer Fredette (Fot. Wikimedia Commons)

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Tego lata doszło do bardzo dużych i znaczących zmian w Panathinaikosie Ateny, który planuje powrót na szczyt w Eurolidze. Pomóc mają w tym transfery takie jak Tyrese Rice, Wesley Johnson czy Jimmer Fredette.

To właśnie ten ostatni gracz, jedna z największych gwiazd ostatnich lat w Chinach, może okazać się największym wzmocnieniem zespołu ze stolicy Grecji. Już mecz sparingowy pokazał, na ile go stać i z jak dużą łatwością przychodzi mu zdobywanie punktów.

Jimmer w starciu z Unicsem Kazań w ramach turnieju o Orange Trophy zdobył aż 31 punktów, a jego Panathinaikos pewnie wygrał 94:76. 20 punktów dorzucił także DeShaun Thomas.

Mimo że to tylko sparing, to takie występy z pewnością rozbudzają apetyt kibiców w Atenach, ale także wszystkich fanów Euroligi. Kto wie, być może znana z Chin i czasów gry Fredette’a w NCAA „Jimmermania” trafi także do Europy. W końcu jest to zawodnik, który w Azji potrafił rzucać nawet po 70 punktów w meczu.

RW

POLECANE