PRAISE THE WEAR

Josh Bostic: Rozsiądźcie się i czekajcie na show

Josh Bostic: Rozsiądźcie się i czekajcie na show

Josh Bostic, fot. Andrzej Romański / plk.pl
Josh Bostic, fot. Andrzej Romański / plk.pl

W ubiegłym tygodniu Josh Bostic został odsunięty od zespołu Anwilu Włocławek. O decyzji poinformował prezes Łukasz Pszczółkowski w oficjalnym oświadczeniu:

Amerykanin Josh Bostic został odsunięty od drużyny Anwilu Włocławek i nie zagra w nadchodzących meczach. Stanowisko Klubu zostało przekazane zarówno zawodnikowi, jak i jego agentowi. Trwają rozmowy na temat warunków rozwiązania umowy za porozumieniem stron. Jednocześnie podjęte zostały intensywne działania na rzecz wyboru i zatrudnienia nowego skrzydłowego.

Na razie o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron nie usłyszeliśmy, ale nie wygląda na to, by Josh Bostic zamierzał iść na ustępstwo w tej kwestii.

Nie poleciał z drużyną na Cypr, ale stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Cała sytuacja przypomina pat z Ivanem Almeidą, który również nie był skory do pójścia na ustępstwa.

W innym tweecie napisał, że “nie może się doczkeać”, natomiast w odpowiedzi do jednego z kibiców:

Dla prezesa Łukasza Pszczółkowskiego rozwiązanie tej sytuacji będzie pierwszym prawdziwym testem na nowym stanowisku. Bostic na pewno nie będzie iść skłonny na ustępstwa, ale sytuacja pewnie zmieni się, gdy na horyzoncie pojawi się klub zainteresowany jego usługami.

Amerykanin w tym sezonie był cieniem siebie z sezonu spędzonego w Arce Gdynia. Wtedy jego trenerem również był Przemysław Frasunkiewicz.

Zapraszamy do słuchania naszego podcastu. W najnowszym odcinku pojawił się Arkadiusz Miłoszewski, trener Kinga Szczecin:

POLECANE

tagi

Przemysław Frasunkiewicz jest jednym z tych trenerów, którym szczególnie warto zadawać pytania podczas konferencji prasowych. 44-latek odpowiada dość chętnie, a przede wszystkim ciekawie i wyraziście. Nie inaczej było po sobotnim starciu ze Śląskiem.
30 / 01 / 2023 17:18

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Podczas 21. kolejki na zapleczu ekstraklasy wygrywali w większości gospodarze. Od “reguły” odszedł tylko Górnik Wałbrzych i Politechnika Opolska. Który z graczy wyróżniał się szczególnie?
28 / 01 / 2023 13:01