REDAKCJA

Kasey Hill powraca, ale na nowych zasadach

Kasey Hill powraca, ale na nowych zasadach

Koniec konfliktu, Kasey Hill pogodził się z drużyną ze Szczecina. Amerykanin będzie mógł wystąpić już w najbliższym spotkaniu ze Stelmetem Zielona Góra.
Trener Łukasz Biela / fot. Krzysztof Cichomski, King Szczecin

Zarejestruj się w Premium – czytaj teksty i graj w Fantasy Ligę! >>

Trener Łukasz Biela po meczu z Polskim Cukrem Toruń zawiesił Kasey’ego Hilla po tym jak ten odmówił ponownego wejścia na parkiet w drugiej połowie. Następnie zawodnik za pośrednictwem Instagrama przedstawił swoją wersję wydarzeń i wydawało się, że obie strony nie znajdą wspólnego gruntu. Tymczasem Amerykanin we wtorek wrócił do treningów z drużyną.

– Razem z agentem Hilla renegocjowaliśmy jego kontrakt, który mówi o tym, że Kasey zostanie z nami na 3-tygodniowym tryoucie, a później podejmiemy decyzję. Uważam, że każdy zasługuje na drugą szansę – zapowiedział szkoleniowiec Kinga Szczecin.

Niejasna jest jeszcze sytuacja z Clevelandem Melvinem, któremu we wtorek zmarł ojciec. Zawodnik na razie trenuje z zespołem, ale nie wiadomo czy nie wróci na jakiś czas do USA.

Mecz ze Stelmetem Zielona Góra w poniedziałek o godz. 17:35. Transmisja na kanale Polsat Sport News.

Aleksander Stanuch

Zarejestruj się w Premium – czytaj teksty i graj w Fantasy Ligę! >>

POLECANE

tagi

Zgryźliwi powiedzieliby, że było to widowisko przeznaczone największym kibicom koszykówki. Przede wszystkim jednak miało duże znaczenie dla obu ekip – wynik meczu może być istotny na koniec sezonu zasadniczego.
8 / 12 / 2022 22:20

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami