• Home
  • NBA
  • Kevin Durant przejmuje kontrolę – torba pełna sztuczek

Kevin Durant przejmuje kontrolę – torba pełna sztuczek

Share on facebook
Share on twitter

Nie ma Stephena Curry’ego, nie ma problemu – Golden State Warriors zakończyli wyjazdową serię bilansem 6-0, a w dwóch ostatnich spotkaniach znakomicie spisał się KD.

(fot. Wikimedia Commons)

Buty Kevina Duranta – świetne modele, atrakcyjne ceny >>

W poniedziałek, w meczu w Nowym Orleanie, kontuzji kostki doznał Stephen Curry – uraz nie jest bardzo poważny, gwiazdor powinien wrócić po kilkunastu dniach przerwy. I w tym czasie możemy się spodziewać świetnych meczów Kevina Duranta. Zresztą, już je obserwujemy.

35,5 punktu, 10,5 zbiórki, 8,5 asysty, 3,5 bloku – to jego dorobek z dwóch ostatnich spotkań, w których KD trafiał 49 proc. rzutów z gry i miał 15/16 z wolnych. W pierwszym spotkaniu bez Curry’ego, w Charlotte, Durant pełnił rolę rozgrywającego skrzydłowego i zanotował triple-double (35 punktów, 11 zbiórek, 10 asyst).

To jest niezła zabawa, gdy możesz zająć się organizowaniem gry, kreowaniem pozycji – rzucaniem lobów, oddawaniem rzutów. Czułem się, jakbym miał worek zagrań i sztuczek, i raz za razem wyciągał z niego coś nowego. Nie sądzę, że będzie tak w każdym meczu, ale dzisiaj akurat się udało – mówił po zwycięstwie z Hornets.

Warriors wygrali sześć meczów z rzędu i z bilansem 21-6 gonią w tabeli Zachodu prowadzących Houston Rockets (19-4).

Buty Kevina Duranta – świetne modele, atrakcyjne ceny >>