Klay Thompson odleciał – 14 trójek w meczu!

Share on facebook
Share on twitter

Rekord NBA pobity. Strzelec Golden State na ten niezwykły wyczyn potrzebował zaledwie 27 minut. Zdobył 52 punkty, a Warriors pokonali 149:124 Chicago Bulls.

W takich butach w NBA błyszczy Kyrie Irving >>

W ostatnich dniach Klay Thompson nie był w tak dobrej formie jak jego koledzy (niezwykłe mecze zaliczali Curry i Durant) , ale powrócił z przytupem, przechodząc od razu do historii. Dotychczasowy rekord NBA należał do Stephena Curry’ego i wynosił 13 celnych trójek.

W całym meczu z Bulls Klay trafił 14 z 24 rzutów z dystansu (58%), a łącznie 18/29 z gry. Zdobył 52 punkty i miał 5 zbiórek. Spędził na boisku tylko 27 minut. Zobaczcie, jak to wyglądało!

W takich butach w NBA błyszczy Kyrie Irving >>
POLECANE

Rozgrywki najlepszej ligi świata znów zapowiadają się rewelacyjnie – wielu faworytów do tytułu, stare i nowe gwiazdy, dziesiątki intrygujących historii. Już pierwszej nocy 74. sezonu NBA zobaczymy derby LA – Lakers zagrają z Clippers.
Znów w roli strażaka przyjdzie Markowi Łukomskiemu poprowadzić zespół w PLK. Według nieoficjalnych doniesień, były szkoleniowiec m.in. Kinga Szczecin i Czarnych Słupsk zastąpi w Starogardzie Gdańskim Marcina Lichtańskiego.