Kolejny zawodnik mówi o długach Stelmetu

Kolejny zawodnik mówi o długach Stelmetu

Share on facebook
Share on twitter

James Florence, amerykański rzucający, który przeniósł się właśnie do Arki Gdynia, publicznie przyznał, że klub z Zielonej Góry nadal zalega ma z wynagrodzeniami. Jeśli dług nie zostanie uregulowany, nie wyklucza wystąpienia do trybunału BAT.

James Florence (fot. basketballcl.com)

W takich butach finały NBA wygrywa Kevin Durant! >>

Od kilku dni głośno jest na temat kolejnych, upublicznionych zaległości Stelmetu Enei wobec byłych zawodników. Z wyroków trybunału BAT wynika, że chodzi m.in. o dług w wysokości (w przeliczeniu) ponad 600 tysięcy złotych wobec Amerykanina Chevrona Trautmana. Więcej o tej sprawie można przeczytać TUTAJ >>

FIBA, także 30 sierpnia br., opublikowała również wyrok, dotyczący zaległości klubu z Zielonej Góry wobec firmy Orotava Sports & Marketing w wysokości ponad 80 tysięcy złotych.

Potwierdzają się opinie, że to tylko część problemów. W środowym wywiadzie dla serwisu Sportowe Fakty, James Florence potwierdził, że także czeka na zaległe pieniądze ze Stelmetu. Dał do zrozumienia, że problemy występowały w obu sezonach, w których grał w Zielonej Górze.

Zawodnik potwierdził w ten sposób własne sugestie, które wcześniej publicznie pozostawiał w mediach społecznościowych – kilka tygodni temu oburzał się na Instagramie, że klub zatrudnia nowych zawodników, nie spłacając zaległości wobec poprzednich.

– Żyję nadzieją, że klub szybko ureguluje zaległości. Jeśli tak nie stanie, to wtedy pójdę do BAT-u – powiedział Florence w wywiadzie.

W takich butach finały NBA wygrywa Kevin Durant! >>
POLECANE

Chaotyczny, pełen spięć mecz, zakończony zwycięstwem faworytów. Anwil pokonał na własnym parkiecie PGE Spójnię 110:84. W ważnych rolach wystąpili polscy gracze zespołu z Włocławka – Michał Sokołowski i Jakub Karolak.

tagi

Doczekał się swojej szansy i perfekcyjnie ją wykorzystuje. Jakub Karolak ostatnimi meczami pokazuje, że zasługuje na większe minuty w rotacji Anwilu. Przy okazji sobotniej wygranej ze Spójnią zdobył aż 25 punktów, trafił rewelacyjne 6/7 z dystansu.
25 / 01 / 2020 20:43

NBA

Łudziliśmy się, że to plotka. Ale informację portalu TMZ potwierdził także Adrian Wojnarowski. Legendarny koszykarz Kobe Bryant zginał dziś w katastrofie helikoptera.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Świetna skuteczność, wsad i efektowny blok w trybuny. Drugi solidny mecz rozegrał w piątek Zion Williamson i przyznał, że czuł się dużo lepiej i pewniej niż podczas debiutu. New Orleans Pelicans cały czas obchodzą się jednak ze swoim debiutantem w bardzo ostrożny sposób i nie pozwalają mu grać w końcówkach spotkań. Tym razem przegrali z Denver 106:113.
25 / 01 / 2020 13:26
Pudłuje na potęgę! Choć nadal nikt w NBA nie jest nawet blisko dogonienia Jamesa Hardena w klasyfikacji najlepszych strzelców tego sezonu to jednak ostatnio “Brodacz” znacząco obniżył loty. Na całe szczęście dla Rockets ma on teraz bardzo dobre wsparcie.
25 / 01 / 2020 13:08
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24
Doświadczony rzucający Stelmetu ma już zgodę klubu na wyjazd z reprezentacją Polski 3×3 na turnieje kwalifikacyjne przed Tokio 2020. – Występ na igrzyskach olimpijskich byłby zwieńczeniem mojej kariery – mówi Przemysław Zamojski.
21 / 01 / 2020 17:30