KONKURS: Celtics czy Warriors w wielkim hicie?

Share on facebook
Share on twitter

Pierwszy szlagier sezonu w NBA. W Bostonie zagrają najlepsze drużyny Wschodu i Zachodu. Kto wygra? Do wygrania w konkursie jest 5 bonusów o wartości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

Kyrie Irving / fot. wikimedia commons

NBA, PLK – obstawiaj na UNIBET i wygrywaj kasę! >> 

Mistrzowie NBA grają od początku na swoim bardzo dobrym poziomie (bilans 11-3), ale to Celtics mają w tym momencie najlepszy wynik w lidze (13-2), wygrali rewelacyjne 13 spotkań z rzędu i na własnym parkiecie będą chcieli pokazać Warriors, że naprawdę chcą się w tym sezonie liczyć.

Kyrie Irving czy Stephen Curry – kto zwycięży? Przekonamy się w nocy z czwartku na piątek, o godz. 2.00 polskiego czasu.

Nasze pytanie konkursowe brzmi: kto wygra mecz Celtics – Warriors w Bostonie i jaka będzie różnica punktów?

Reguły konkursu:

1. Podajemy zwycięską drużynę i liczbę punktów przewagi (np. Warriors, 17).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Obstawiamy do godziny 01.59 w piątek, 17 listopada.

6. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

7. Skontaktujemy się z wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

8. Można oddać tylko 1 głos.

9. Uczestnik musi mieć skończone 18 lat.

Powodzenia!

NBA, PLK, Liga Mistrzów – obstawiaj na UNIBET i wygrywaj kasę! >>
NBA

Luka kontra CP3, czyli pojedynek między Dallas Mavericks a Phoenix Suns to zdecydowanie najciekawsze starcie czwartkowej nocy w NBA. Zmierzą się bowiem dwa najgorętsze w tej chwili zespoły Zachodu – Mavs i Suns przystąpią do tego pojedynku z serią czterech kolejnych zwycięstw na koncie.
20 / 01 / 2022 20:37
Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Jeszcze jedno dobrze znane polskim kibicom nazwisko wraca na parkiety PLK. Tym razem chodzi o Roberta Johnsona (26 lat, 193 cm), który z powodzeniem grał już w Dąbrowie Górniczej, a teraz wzmocni na obwodzie Legię Warszawa, choć był już jedną nogą w greckim Iraklisie.
19 / 01 / 2022 11:24
Bardzo doświadczony w PLK zawodnik od dłuższego czasu mocno pożądany przez kluby pierwszej ligi. Teraz okazuje się, że skrzydłowy rzeczywiście znalazł sobie nową drużynę – to WKK Wrocław. Tam właśnie Artur Mielczarek ma zamiar dokończyć trwające rozgrywki.
14 / 01 / 2022 18:51