KONKURS: Curry czy Carmelo lepszy w MSG?

Share on facebook
Share on twitter

W niedzielny wieczór w najsłynniejsze koszykarskiej hali świata staną na przeciw siebie dwaj wybitni strzelcy – Carmelo Anthony i Stephen Curry. Który z nich rzuci więcej punktów? Do wygrania jest 5 bonusów w wysokości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

(Fot. Wikipedia)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

Faworytem meczu w Nowym Jorku na pewno są Golden State Warriors, ale kto okaże się lepszym strzelcem? Po kontuzji Kevina Duranta wydawało się, że Steph Curry znów weźmie na siebie ciężar bycia liderem, ale w ostatnich meczach zawodziła go skuteczność. Czy już czas, by potwierdził jakimś wielkim występem swoje nieprawdopodobne umiejętności strzeleckie?

Carmelo Anthony – podobnie jak jego Knicks – miewa chwile słabości, ale potrafi zmobilizować się na wielkie mecze i pokazać, że wciąż jest jednym z kilku najlepszych strzelców NBA. Czy pociągnie swój zespół jakimś popisem strzeleckim w prestiżowym pojedynku z Warriors?

Mecz New York Knicks – Golden State Warriors rozpocznie się w niedzielę, o godz. 21.30 polskiego czasu. Pytanie brzmi:

– Która z gwiazd, Stephen Curry czy Carmelo Anthony, rzuci więcej punktów i ile to będzie?

Reguły konkursu:

1. Typujemy gracza, który zdobędzie więcej punktów i podajemy dokładną liczbę w całym meczu (np. Curry 40).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują lepszego strzelca, a po drugie: podadzą prawidłową liczbę jego punktów. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Jeśli obaj gracze skończą z identycznym dorobkiem – wygrywa ten, który grał krócej. Jeśli obaj spędzą na boisku dokładnie tyle samo czasu, zaliczamy obie odpowiedzi.

6. Obstawiamy do godziny 21.29  w niedzielę, 5 marca.

7. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

8. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

9. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

POLECANE